wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie
Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie wielkopolskie
Poznań
Grunwald Do wynajęcia 2290 PLN 30 m2
Grunwald / Poznań / wielkopolskie, Świerzawska Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Do wynajęcia luksusowa kawalerka 30 m2 na Grunwaldzie (bardzo dobra komunikacja z każdą częścią [...]

30 2290 PLN
76,33 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Mieszkanie wielkopolskie
Poznań
Grunwald Do wynajęcia 2500 PLN 35 m2
Grunwald / Poznań / wielkopolskie Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Do wynajęcia nowe, w pełni wyposażone i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe, położone przy ul. [...]

35 2500 PLN
71,43 PLN/m²
4 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie wielkopolskie
Poznań
Grunwald Do wynajęcia 2700 PLN 38 m2
Grunwald / Poznań / wielkopolskie, Świerzawska Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

2 pokoje | Marcelin | duża loggia | hala garażowa | wysoki standard Do wynajęcia od zaraz [...]

38 2700 PLN
71,05 PLN/m²
08-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie wielkopolskie
Poznań
Grunwald Na sprzedaż 860 000 PLN 55 m2
Grunwald / Poznań / wielkopolskie, Jeleniogórska Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Wyobraź sobie sobotni poranek. Nie musicie planować wielkiej wyprawy, pakować dzieci do auta ani [...]

55 860 000 PLN
15 636,36 PLN/m²
03-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie wielkopolskie
Poznań
Grunwald Do wynajęcia 3500 PLN 55 m2
Grunwald / Poznań / wielkopolskie, Wojskowa Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Nowoczesny apartament 55 m² – w pełni wyposażony, gotowy do wynajęcia Do wynajęcia komfortowy, [...]

55 3500 PLN
63,64 PLN/m²
27-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie wielkopolskie
Poznań
Grunwald Do wynajęcia 1800 PLN 34 m2
Grunwald / Poznań / wielkopolskie, Grochowska Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Wynajmę kawelerkę przy ulicy Grochowskiej. -przestronny pokój z loggią -osobna kuchnia -przedpokój [...]

34 1800 PLN
52,94 PLN/m²
25-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie wielkopolskie
Poznań
Grunwald Na sprzedaż 620 000 PLN 52 m2
Grunwald / Poznań / wielkopolskie, Smardzewska Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Szukasz miejsca, które będzie jednocześnie wygodne, dobrze skomunikowane i po prostu… przyjemne do [...]

52 620 000 PLN
11 923,08 PLN/m²
07-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie wielkopolskie
Poznań
Grunwald Na sprzedaż 701 100 PLN 77,9 m2

Przy ulicy Jeleniogórskiej 5 powstał budynek mieszkalny 4 kondygnacyjny z parkingiem podziemnym z [...]

77,9 701 100 PLN
9000 PLN/m²
26-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie wielkopolskie
Poznań
Grunwald Do wynajęcia 2000 PLN 42 m2

Nie odpowiadam na maile i smsy - KONTAKT TYLKO TELEFONICZNY!790573529 Umowa na podstawie NAJMU [...]

42 2000 PLN
47,62 PLN/m²
02-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie wielkopolskie
Poznań
Grunwald Do wynajęcia 1496 PLN 18,75 m2
Grunwald / Poznań / wielkopolskie, Jugosłowiańska Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Do wynajęcia samodzielny lokal - kawalerka (pokój o powierzchni 18,75 m2 z łazienką i aneksem [...]

18,75 1496 PLN
79,79 PLN/m²
24-09-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie wielkopolskie
Poznań
Grunwald Na sprzedaż 498 000 PLN 48,8 m2
Grunwald / Poznań / wielkopolskie, Górki Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Poznań Grunwald, osiedle z 2007 na ul Górki. Mieszkanie na zamkniętym osiedlu blisko centrum. Ulice [...]

48,8 498 000 PLN
10 204,92 PLN/m²
29-11-2022 Dodaj do notesu
Mieszkanie wielkopolskie
Poznań
Grunwald Do wynajęcia 1500 PLN 26 m2
Grunwald / Poznań / wielkopolskie, Macieja Palacza Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Lokal ok. 26 m2, pokój z aneksem kuchennym i łazienka, balkon. Lokal w małym, kameralnym domu. [...]

26 1500 PLN
57,69 PLN/m²
02-11-2022 Dodaj do notesu
Mieszkanie wielkopolskie
Poznań
Grunwald Do wynajęcia 2150 PLN 50 m2
Grunwald / Poznań / wielkopolskie, Grunwaldzka Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Posiadam do wynajecia 2 pokojowe mieszkanie. 2 osobne pokoje, osobna duza kuchnia, duzy przedpokoj [...]

50 2150 PLN
43 PLN/m²
05-08-2022 Dodaj do notesu