wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Mieszkania

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie śląskie
Katowice
Ligota Na sprzedaż 349 777 PLN 47 m2
Ligota / Katowice / śląskie, Koszalińska Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47 m² w Katowicach-LIGOCIE UL. KOSZALIŃSKA 6 [...]

47 349 777 PLN
7442,06 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Katowice
Śródmieście Na sprzedaż 139 500 PLN 42,25 m2
Śródmieście / Katowice / śląskie, Raciborska Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Na sprzedaż unikalna przestrzeń strychowa z ogromnym potencjałem aranżacyjnym, położona w zabytkowej [...]

42,25 139 500 PLN
3301,78 PLN/m²
3 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Katowice
Janów-Nikiszowiec
Janów Na sprzedaż 249 000 PLN 38 m2
Janów / Janów-Nikiszowiec / Katowice / śląskie, Zamkowa Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane przy ul. Zamkowej w Katowicach. Mieszkanie [...]

38 249 000 PLN
6552,63 PLN/m²
tydzień temu Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Katowice
Koszutka Do wynajęcia 1500 PLN 36 m2
Koszutka / Katowice / śląskie Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Na wynajem mieszkanie blisko ścisłego centrum, a zatem z wszelkimi udogodnieniami, tj. tramwaj, [...]

36 1500 PLN
41,67 PLN/m²
08-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Katowice
Koszutka Na sprzedaż 389 000 PLN 36 m2
Koszutka / Katowice / śląskie Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Do sprzedania mieszkanie blisko ścisłego centrum, a zatem z wszelkimi udogodnieniami, tj. tramwaj, [...]

36 389 000 PLN
10 805,56 PLN/m²
08-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Katowice Do wynajęcia 3300 PLN 60 m2
Katowice / śląskie / Polska, Macieja Rataja Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

mieszkanie składa się z 3 pokoi, kuchni , łazienki, Wc i korytarza, wyposażenie kompletne w kuchni i [...]

60 3300 PLN
55 PLN/m²
07-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Katowice
Piotrowice-Ochojec
Piotrowice Do wynajęcia 2200 PLN 37 m2
Piotrowice / Piotrowice-Ochojec / Katowice / śląskie, Bażantów Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m², zlokalizowane w Katowicach przy ul. [...]

37 2200 PLN
59,46 PLN/m²
05-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Katowice
Szopienice-Burowiec
Szopienice Do wynajęcia 2200 PLN 37 m2
Szopienice / Szopienice-Burowiec / Katowice / śląskie, Ludwika Zamenhofa Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Na wynajem wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m², położone w sercu Szopienic, w [...]

37 2200 PLN
59,46 PLN/m²
05-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Katowice
Os. Tysiąclecia Do wynajęcia 2200 PLN 60 m2
Os. Tysiąclecia / Katowice / śląskie, Piastów Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Oferujemy do wynajęcia 3 pokojowe, słoneczne mieszkanie o powierzchni 60 m2, położone na Os. [...]

60 2200 PLN
36,67 PLN/m²
04-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Katowice Na sprzedaż 2 389 000 PLN 97 m2
Katowice / śląskie / Polska, Henryka Mikołaja Góreckiego Mieszkanie na sprzedaż | 4 pokoje

Na sprzedaż apartament premium położony na 15 piętrze w inwestycji Pierwsza Dzielnica w Katowicach. [...]

97 2 389 000 PLN
24 628,87 PLN/m²
03-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Katowice
Śródmieście Na sprzedaż 1 200 000 PLN 61,25 m2
Śródmieście / Katowice / śląskie, Sokolska Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Na sprzedaż wyjątkowy apartament w sercu Katowic - Sokolska 30 Towers! Mieszkanie o powierzchni [...]

61,25 1 200 000 PLN
19 591,84 PLN/m²
03-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Katowice
Brynów Do wynajęcia 1800 PLN 31 m2
Brynów / Katowice / śląskie, Meteorologów Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Wynajmę kawalerkę na zamkniętym osiedlu Nowe Ptasie w Brynowie . Piękne otoczenie , sklepy, [...]

31 1800 PLN
58,06 PLN/m²
02-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Katowice
Giszowiec Na sprzedaż 440 000 PLN 53,43 m2
Giszowiec / Katowice / śląskie, Wojciecha Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Dzień dobry, oferuję na sprzedaż wyremontowane mieszkanie na zielonym Giszowcu - na YouTube posiadam [...]

53,43 440 000 PLN
8235,07 PLN/m²
29-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Katowice Do wynajęcia 2100 PLN 44 m2
Katowice / śląskie / Polska, Powstańców Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Mieszkanie jest wyposażone, gotowe do wprowadzenia. Pościel, naczynia, ręczniki. Meble. Jest ciche. [...]

44 2100 PLN
47,73 PLN/m²
28-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Katowice
Brynów Do wynajęcia 2290 PLN 43 m2
Brynów / Katowice / śląskie, Ceglana Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Mieszkanie w inwestycji Ceglana Park składajace się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, [...]

43 2290 PLN
53,26 PLN/m²
27-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Katowice
Śródmieście Do wynajęcia 2000 PLN 31 m2
Śródmieście / Katowice / śląskie, Henryka Mikołaja Góreckiego Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Ogłoszenie prywatne. Pośrednicy/agencje proszę nie dzwonić. Wynajmujący nie płaci żadnych prowizji. [...]

31 2000 PLN
64,52 PLN/m²
27-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Katowice
Koszutka Do wynajęcia 2550 PLN 33 m2
Koszutka / Katowice / śląskie, Aleja Wojciecha Korfantego Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Bezpośrednio wynajmę słoneczne mieszkanie w samym sercu Katowic, dwa bloki od Spodka. Dwupokojowe [...]

33 2550 PLN
77,27 PLN/m²
25-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Katowice
Dąb Na sprzedaż 495 000 PLN 57,77 m2
Dąb / Katowice / śląskie, Akacjowa Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Przestronne, słoneczne 3 pokojowe mieszkanie z balkonem i drewnianą podłogą. Budynek z 1971 roku, z [...]

57,77 495 000 PLN
8568,46 PLN/m²
22-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Katowice Do wynajęcia 2900 PLN 43 m2
Katowice / śląskie / Polska, Aleja Wojciecha Korfantego Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Piękny, nowy apartament w doskonałej lokalizacji 5 min. od ścisłego centrum Katowic. Tylko 900 [...]

43 2900 PLN
67,44 PLN/m²
20-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Katowice
Śródmieście Do wynajęcia 1550 PLN 25 m2
Śródmieście / Katowice / śląskie, Wita Stwosza Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Do wynajęcia przytulna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 25 m². Mieszkanie znajduje się na 3 [...]

25 1550 PLN
62 PLN/m²
20-04-2026 Dodaj do notesu