wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie
Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie śląskie
Katowice
Śródmieście Na sprzedaż 139 500 PLN 42,25 m2
Śródmieście / Katowice / śląskie, Raciborska Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Na sprzedaż unikalna przestrzeń strychowa z ogromnym potencjałem aranżacyjnym, położona w zabytkowej [...]

42,25 139 500 PLN
3301,78 PLN/m²
3 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Katowice
Śródmieście Na sprzedaż 1 200 000 PLN 61,25 m2
Śródmieście / Katowice / śląskie, Sokolska Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Na sprzedaż wyjątkowy apartament w sercu Katowic - Sokolska 30 Towers! Mieszkanie o powierzchni [...]

61,25 1 200 000 PLN
19 591,84 PLN/m²
03-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Katowice
Śródmieście Do wynajęcia 2000 PLN 31 m2
Śródmieście / Katowice / śląskie, Henryka Mikołaja Góreckiego Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Ogłoszenie prywatne. Pośrednicy/agencje proszę nie dzwonić. Wynajmujący nie płaci żadnych prowizji. [...]

31 2000 PLN
64,52 PLN/m²
27-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Katowice
Śródmieście Do wynajęcia 1550 PLN 25 m2
Śródmieście / Katowice / śląskie, Wita Stwosza Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Do wynajęcia przytulna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 25 m². Mieszkanie znajduje się na 3 [...]

25 1550 PLN
62 PLN/m²
20-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Katowice
Śródmieście Do wynajęcia 1399 PLN 22 m2
Śródmieście / Katowice / śląskie, Dworcowa Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

---PL--- AKTUALNE. Komfortowe, cicha, wysokiej jakości kawalerka z pięknym widokiem na ulicę [...]

22 1399 PLN
63,59 PLN/m²
13-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Katowice
Śródmieście Do wynajęcia 2350 PLN 30 m2
Śródmieście / Katowice / śląskie, Raciborska Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

DOSTĘPNE OD ZARAZ! Mieszkanie znajduje się w nowoczesnym apartamentowcu wyposażonym w cichobieżną [...]

30 2350 PLN
78,33 PLN/m²
08-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Katowice
Śródmieście Do wynajęcia 1700 PLN 25 m2
Śródmieście / Katowice / śląskie, Wincentego Styczyńskiego Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Mieszkanie dostępne od 01.04.2026 Nowocześnie urządzone mieszkanie 1-pokojowe z aneksem kuchennym, [...]

25 1700 PLN
68 PLN/m²
23-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Katowice
Śródmieście Na sprzedaż 749 000 PLN 77 m2
Śródmieście / Katowice / śląskie Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Mieszkanie w 6-piętrowym bloku na 1. piętrze. Klatka czysta, zadbana, wyremontowana. Winda. Blok [...]

77 749 000 PLN
9727,27 PLN/m²
15-07-2024 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Katowice
Śródmieście Do wynajęcia 2500 PLN 31,9 m2
Śródmieście / Katowice / śląskie, Sokolska Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie znajdujące się w centrum Katowic w prestiżowej lokalizacji [...]

31,9 2500 PLN
78,37 PLN/m²
02-11-2022 Dodaj do notesu