wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie
Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie mazowieckie
legionowski
Legionowo Do wynajęcia 2000 PLN 32 m2
Legionowo / legionowski / mazowieckie / Polska, Husarska Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Oferuję do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 32 m² na pierwszym piętrze bloku. położone na osiedlu [...]

32 2000 PLN
62,50 PLN/m²
07-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
legionowski
Legionowo Na sprzedaż 560 000 PLN 42,3 m2
Legionowo / legionowski / mazowieckie / Polska, Gen. Józefa Sowińskiego Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Opis Sprzedam dwupokojowe mieszkanie w Centrum Legionowa. Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w [...]

42,3 560 000 PLN
13 238,77 PLN/m²
28-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
legionowski
Legionowo Na sprzedaż 555 000 PLN 52,9 m2
Legionowo / legionowski / mazowieckie / Polska, Adama Mickiewicza Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Oferujemy Państwu 3 pokojowe mieszkanie położone w centrum Legionowa o powierzchni 52,9 m2. Powyższy [...]

52,9 555 000 PLN
10 491,49 PLN/m²
27-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
legionowski
Legionowo
Legionowo Do wynajęcia 2200 PLN 36,8 m2
Legionowo / legionowski / mazowieckie / Polska, Jana III Sobieskiego Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Do wynajęcia 2 pokojowy Lokal mieszkalny 36,80 m2 z aneksem kuchennym w nowo wybudowanym kameralnym [...]

36,8 2200 PLN
59,78 PLN/m²
20-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
legionowski
Legionowo Na sprzedaż 1 052 856 PLN 83,56 m2
Legionowo / legionowski / mazowieckie / Polska, Stanisława Wyspiańskiego Mieszkanie na sprzedaż | 4 pokoje

Mieszkanie 4-pokojowe w Inwestycji Premium Korona Legionowa Oferujemy gotowy 4-pokojowy apartament o [...]

83,56 1 052 856 PLN
12 600 PLN/m²
19-03-2026 Dodaj do notesu