wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie
Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie mazowieckie
wołomiński
Marki Na sprzedaż 699 000 PLN 60,4 m2
Marki / wołomiński / mazowieckie / Polska, Laudańska Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Marki przy M1 IKEA, Decathlon, granica z Białołęką. Sprzedam mieszkanie 60,40 m2 z ogródkiem ok 36 [...]

60,4 699 000 PLN
11 572,85 PLN/m²
2 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
wołomiński
Marki Na sprzedaż 660 000 PLN 50,21 m2
Marki / wołomiński / mazowieckie / Polska, Agrarna Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Sprzedam mieszkanie w zabudowie szeregowej o powierzchni 50,24 m². Mieszkanie jest gotowe do [...]

50,21 660 000 PLN
13 144,79 PLN/m²
6 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
wołomiński
Marki Na sprzedaż 490 000 PLN 40,2 m2
Marki / wołomiński / mazowieckie / Polska, Kosynierów Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Na sprzedaż - mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 40,20 m², zlokalizowane na zamkniętym i strzeżonym [...]

40,2 490 000 PLN
12 189,05 PLN/m²
07-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
wołomiński
Marki Do wynajęcia 3500 PLN 48 m2
Marki / wołomiński / mazowieckie / Polska, Wiejska Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Wynajmę 2-pokojowe mieszkanie w Markach przy ulicy Wiejskiej. Powierzchnia mieszkania wynosi 48m2, [...]

48 3500 PLN
72,92 PLN/m²
24-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
wołomiński
Marki Na sprzedaż 799 000 PLN 98,94 m2
Marki / wołomiński / mazowieckie / Polska, Marii Skłodowskiej-Curie Mieszkanie na sprzedaż | 5 pokoi

Nowa inwestycja w topowej lokalizacji! Na sprzedaż wyjątkowe, 5-pokojowe mieszkanie dwupoziomowe o [...]

98,94 799 000 PLN
8075,60 PLN/m²
30-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
wołomiński
Marki Na sprzedaż 499 000 PLN 42,84 m2
Marki / wołomiński / mazowieckie / Polska, Marii Skłodowskiej-Curie Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Lokalizacja – jedna z największych zalet! Inwestycja znajduje się w świetnym punkcie [...]

42,84 499 000 PLN
11 647,99 PLN/m²
30-03-2026 Dodaj do notesu