wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie
Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie mazowieckie
miński
Sulejówek Na sprzedaż 691 680 PLN 62,88 m2
Sulejówek / miński / mazowieckie / Polska, Drobiarska Mieszkanie na sprzedaż | 4 pokoje

Cztery nowe mieszkania 4 pokojowe, bezczynszowe: - cztery mieszkania na parterze: o powierzchni [...]

62,88 691 680 PLN
11 000 PLN/m²
5 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
miński
Sulejówek Na sprzedaż 794 580 PLN 64,6 m2

Cztery nowe mieszkania 4 pokojowe, bezczynszowe: - cztery mieszkania na I piętrze: o powierzchni [...]

64,6 794 580 PLN
12 300 PLN/m²
5 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
miński
Sulejówek Do wynajęcia 2000 PLN 33 m2
Sulejówek / miński / mazowieckie / Polska Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Dzień dobry. Do wynajęcia kawalerka 33m w Sulejówku, przy ul. Czynu Społecznego. Mieszkanie [...]

33 2000 PLN
60,61 PLN/m²
16-10-2025 Dodaj do notesu

Mieszkania - zobacz oferty przy ulicach: