wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie
Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Działka mazowieckie
miński
Sulejówek Na sprzedaż 950 000 PLN 3258 m2
Sulejówek / miński / mazowieckie / Polska Działka na sprzedaż

Ładny front od ulicy Żelaznej do wykorzystania komercyjnego - np. sklep, usługi związane z urodą. [...]

3258 950 000 PLN
291,59 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
miński
Sulejówek Na sprzedaż 691 680 PLN 62,88 m2
Sulejówek / miński / mazowieckie / Polska, Drobiarska Mieszkanie na sprzedaż | 4 pokoje

Cztery nowe mieszkania 4 pokojowe, bezczynszowe: - cztery mieszkania na parterze: o powierzchni [...]

62,88 691 680 PLN
11 000 PLN/m²
5 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
miński
Sulejówek Na sprzedaż 794 580 PLN 64,6 m2

Cztery nowe mieszkania 4 pokojowe, bezczynszowe: - cztery mieszkania na I piętrze: o powierzchni [...]

64,6 794 580 PLN
12 300 PLN/m²
5 dni temu Dodaj do notesu
Magazyn mazowieckie
miński
Sulejówek Do wynajęcia 6500 PLN 300 m2
Sulejówek / miński / mazowieckie / Polska, Wspólna Magazyn do wynajęcia

Przestronna hala z możliwością oddzielenia mniejszych części (produkcja + biuro, usługi, magazyn). [...]

300 6500 PLN
21,67 PLN/m²
24-04-2026 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
miński
Sulejówek Na sprzedaż 1 550 000 PLN 141 m2
Sulejówek / miński / mazowieckie / Polska, Narutowicza Dom na sprzedaż

Na sprzedaż przestronny, funkcjonalny dom o powierzchni 141 m², położony na działce 566 m² z [...]

141 1 550 000 PLN
10 992,91 PLN/m²
11-04-2026 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
miński
Sulejówek Na sprzedaż 899 000 PLN 105 m2
Sulejówek / miński / mazowieckie / Polska, Południowa Dom na sprzedaż

Inwestycja Południowa Aleja przy ul. Południowej 14. OSTATNIE WOLNE segmenty środkowe w cenie 899 [...]

105 899 000 PLN
8561,90 PLN/m²
12-02-2026 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
miński
Sulejówek Na sprzedaż 985 000 PLN 105 m2
Sulejówek / miński / mazowieckie / Polska, Mińska Dom na sprzedaż

Super LOKALIZACJA Sulejówek! Ok.20 km od centrum Warszawy, 200m do lasu i szybki dostęp do stacji [...]

105 985 000 PLN
9380,95 PLN/m²
01-02-2026 Dodaj do notesu
Komercyjne mazowieckie
miński
Sulejówek Do wynajęcia 6000 PLN 150 m2
Sulejówek / miński / mazowieckie / Polska Komercyjne do wynajęcia

Wynajmę działkie 1200m, z budynkiem godpodarczo usługowym w Sulejówku, przy głównej drodze miedzy [...]

150 6000 PLN
40 PLN/m²
14-11-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
miński
Sulejówek Do wynajęcia 2000 PLN 33 m2
Sulejówek / miński / mazowieckie / Polska Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Dzień dobry. Do wynajęcia kawalerka 33m w Sulejówku, przy ul. Czynu Społecznego. Mieszkanie [...]

33 2000 PLN
60,61 PLN/m²
16-10-2025 Dodaj do notesu