wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Mieszkania

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie warmińsko-mazurskie
Olsztyn
Podleśna Na sprzedaż 690 000 PLN 90 m2
Podleśna / Olsztyn / warmińsko-mazurskie, Katowicka Mieszkanie na sprzedaż | 5 pokoi

Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie położone w kameralnym budynku przy ul. Katowickiej w [...]

90 690 000 PLN
7666,67 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Mieszkanie warmińsko-mazurskie
Olsztyn
Redykajny Na sprzedaż 580 000 PLN 53 m2
Redykajny / Olsztyn / warmińsko-mazurskie, Poziomkowa Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Na sprzedaż – przestronne, w pełni wyposażone mieszkanie z widokiem na las (52,9 m²) Oferujemy na [...]

53 580 000 PLN
10 943,40 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Mieszkanie warmińsko-mazurskie
Olsztyn Na sprzedaż 929 000 PLN 70,51 m2
Olsztyn / warmińsko-mazurskie / Polska, Poprzeczna Mieszkanie na sprzedaż | 4 pokoje

Ogłoszenie sprzedaży mieszkania – Olsztyn, ul. Poprzeczna, nowe 4-pokojowe, 70,51 m² 2 balkony. [...]

70,51 929 000 PLN
13 175,44 PLN/m²
3 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie warmińsko-mazurskie
Olsztyn
Zatorze Do wynajęcia 2600 PLN 74 m2
Zatorze / Olsztyn / warmińsko-mazurskie, Borowa Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Oferuję do wynajęcia bardzo przestronne, funkcjonalne mieszkanie położone przy ul. Borowej, w [...]

74 2600 PLN
35,14 PLN/m²
5 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie warmińsko-mazurskie
Olsztyn
Podgrodzie Do wynajęcia 2400 PLN 37 m2
Podgrodzie / Olsztyn / warmińsko-mazurskie, Kazimierza Jagiellończyka Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Przytulne 2-pokojowe mieszkanie w centrum Olsztyna – gotowe do zamieszkania Do wynajęcia [...]

37 2400 PLN
64,86 PLN/m²
5 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie warmińsko-mazurskie
Olsztyn
Wojska Polskiego Na sprzedaż 539 000 PLN 50 m2
Wojska Polskiego / Olsztyn / warmińsko-mazurskie, Aleja Wojska Polskiego Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Na sprzedaż oferujemy nowoczesne, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 49,4 m², położone na [...]

50 539 000 PLN
10 780 PLN/m²
5 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie warmińsko-mazurskie
Olsztyn
Pieczewo Do wynajęcia 1600 PLN 42 m2
Pieczewo / Olsztyn / warmińsko-mazurskie, Wincentego Witosa Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Mieszkanie w urokliwej części Olsztyna ( ul Witosa ) , dobrze skomunikowane ( tramwaj, autobus [...]

42 1600 PLN
38,10 PLN/m²
05-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie warmińsko-mazurskie
Olsztyn
Gutkowo Do wynajęcia 1600 PLN 33 m2
Gutkowo / Olsztyn / warmińsko-mazurskie, Sokola Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Mieszkanie o powierzchni ok. 33 m kw. I piętro przy ul. Sokolej 8, w Gutkowie. W okolicy jeziora, [...]

33 1600 PLN
48,48 PLN/m²
03-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie warmińsko-mazurskie
Olsztyn
Zatorze Na sprzedaż 379 000 PLN 40,7 m2
Zatorze / Olsztyn / warmińsko-mazurskie, Ludwika Zamenhofa Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie dwupokojowe w spokojnej dzielnicy Olsztyna -Zatorze. Lokal znajduje [...]

40,7 379 000 PLN
9312,04 PLN/m²
03-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie warmińsko-mazurskie
Olsztyn
Pieczewo Do wynajęcia 1800 PLN 42 m2

42 1800 PLN
42,86 PLN/m²
28-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie warmińsko-mazurskie
Olsztyn
Jaroty Do wynajęcia 2100 PLN 48 m2
Jaroty / Olsztyn / warmińsko-mazurskie, Edwarda Mroza Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

REZERWACJA DO 9 LIPCA 2023 Przytulne mieszkanie do wynajęcia na ul. Mroza 20D OD ZARAZ !! - 48 m2 [...]

48 2100 PLN
43,75 PLN/m²
28-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie warmińsko-mazurskie
Olsztyn Do wynajęcia 2300 PLN 56 m2
Olsztyn / warmińsko-mazurskie / Polska, Profesora Grzegorza Nowaka Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Nowe mieszkanie oddane do użytku 4 lata temu zlokalizowane w Olsztynie przy ulicy Nowaka (Osiedle [...]

56 2300 PLN
41,07 PLN/m²
27-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie warmińsko-mazurskie
Olsztyn
Pieczewo Na sprzedaż 410 000 PLN 47,9 m2
Pieczewo / Olsztyn / warmińsko-mazurskie Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Oferuję do sprzedaży mieszkanie w Olsztynie-warmińsko-mazurskim, ul. Żurawskiego . Mieszkanie [...]

47,9 410 000 PLN
8559,50 PLN/m²
24-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie warmińsko-mazurskie
Olsztyn Do wynajęcia 2300 PLN 48 m2
Olsztyn / warmińsko-mazurskie / Polska, Bolesława Limanowskiego Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Oferuję nowoczesne, słoneczne mieszkanie 48 m kw. z balkonem na 1-wszym piętrze do wynajęcia. [...]

48 2300 PLN
47,92 PLN/m²
21-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie warmińsko-mazurskie
Olsztyn
Jaroty Na sprzedaż 690 000 PLN 61 m2
Jaroty / Olsztyn / warmińsko-mazurskie, Księdza Jerzego Popiełuszki Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61 m², położone przy ul. Popiełuszki na Osiedlu [...]

61 690 000 PLN
11 311,48 PLN/m²
21-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie warmińsko-mazurskie
Olsztyn
Redykajny Do wynajęcia 1700 PLN 37,7 m2
Redykajny / Olsztyn / warmińsko-mazurskie, Rumiankowa Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Oferuję na wynajem 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,7 m², na którą składają się 2 pokoje, [...]

37,7 1700 PLN
45,09 PLN/m²
19-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie warmińsko-mazurskie
Olsztyn Do wynajęcia 1400 PLN 40 m2
Olsztyn / warmińsko-mazurskie / Polska, Jagiellońska Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

W pełni umeblowane 2 pokojowe mieszkanie położone na Zatorzu przy ulicy Jagiellońskiej. Przystanek [...]

40 1400 PLN
35 PLN/m²
12-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie warmińsko-mazurskie
Olsztyn
Jaroty Na sprzedaż 495 000 PLN 41 m2
Jaroty / Olsztyn / warmińsko-mazurskie, Edwarda Mroza Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 41 m², położone na 1 piętrze w [...]

41 495 000 PLN
12 073,17 PLN/m²
10-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie warmińsko-mazurskie
Olsztyn
Zatorze Na sprzedaż 439 000 PLN 61,8 m2
Zatorze / Olsztyn / warmińsko-mazurskie, Kolejowa Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Sprzedam bez pośredników mieszkanie 61,8 m2 w kamienicy przy ul. Kolejowej, piętro 1/2: - dwa [...]

61,8 439 000 PLN
7103,56 PLN/m²
09-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie warmińsko-mazurskie
Olsztyn Do wynajęcia 2900 PLN 48 m2
Olsztyn / warmińsko-mazurskie / Polska, Adama Mickiewicza Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Wyjątkowe, prawie 50-metrowe mieszkanie, usytuowane na 3 piętrze, z fantastyczną energią, starą [...]

48 2900 PLN
60,42 PLN/m²
08-04-2026 Dodaj do notesu