wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Mieszkania

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie opolskie
Opole
Zaodrze Na sprzedaż 980 000 PLN 108 m2
Zaodrze / Opole / opolskie, Księdza Bolesława Domańskiego Mieszkanie na sprzedaż | 5 pokoi

Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 108 m², położone w jednej z [...]

108 980 000 PLN
9074,07 PLN/m²
4 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie opolskie
Opole Do wynajęcia 2350 PLN 48 m2
Opole / opolskie / Polska, Plac Teatralny Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Na wynajem mieszkanie o powierzchni 48 m², położone w centrum Opola - Plac Teatralny, na 6. piętrze [...]

48 2350 PLN
48,96 PLN/m²
4 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie opolskie
Opole
Zaodrze Na sprzedaż 467 000 PLN 52,95 m2
Zaodrze / Opole / opolskie, Alojzego Dambonia Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Mieszkanie z potencjałem w świetnej lokalizacji – bez prowizji! Szukasz mieszkania, które urządzisz [...]

52,95 467 000 PLN
8819,64 PLN/m²
04-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie opolskie
Opole
Śródmieście Do wynajęcia 2900 PLN 26 m2
Śródmieście / Opole / opolskie, Książąt Opolskich Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

✨ LOFT PREMIUM Rynek | Po generalnym remoncie | Pierwszy najem OPOLE Na wynajem wyjątkowe, świeżo [...]

26 2900 PLN
111,54 PLN/m²
29-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie opolskie
brzeski
Brzeg Do wynajęcia 1500 PLN 41 m2
Brzeg / brzeski / opolskie / Polska, Piwowarska Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Wynajmę 2 pokojowe mieszkanie z balkonem i piwnicą na 1 piętrze przy ul. Piwowarskiej w Brzegu o [...]

41 1500 PLN
36,59 PLN/m²
28-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie opolskie
Opole Na sprzedaż 449 000 PLN 47,85 m2
Opole / opolskie / Polska, Zawiszaków Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania przy ul. Zawiszaków 1 na osiedlu AK (dawny [...]

47,85 449 000 PLN
9383,49 PLN/m²
12-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie opolskie
prudnicki
Prudnik
Prudnik Na sprzedaż 199 000 PLN 48,5 m2
Prudnik / prudnicki / opolskie / Polska, Wojska Polskiego Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Na sprzedaż słoneczne, ustawne i ciepłe mieszkanie przy ul. Wojska Polskiego. Lokal o powierzchni [...]

48,5 199 000 PLN
4103,09 PLN/m²
29-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie opolskie
kędzierzyńsko-kozielski
Polska Cerekiew
Polska Cerekiew Na sprzedaż 294 999 PLN 60 m2
Polska Cerekiew / kędzierzyńsko-kozielski / opolskie / Polska, Ligonia Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

To przytulne mieszkanie na sprzedaż znajduje się na 2. piętrze dwupiętrowego bloku. Ma 60 m², składa [...]

60 294 999 PLN
4916,65 PLN/m²
26-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie opolskie
brzeski
Brzeg Na sprzedaż 295 000 PLN 51,3 m2
Brzeg / brzeski / opolskie / Polska, Rynek Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Mieszkanie jasne, słoneczne, dwustronne ekspozycja wschód -zachód. Doskonała lokalizacja. Drugie [...]

51,3 295 000 PLN
5750,49 PLN/m²
06-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie opolskie
Opole
Szczepanowice Na sprzedaż 664 000 PLN 103,6 m2
Szczepanowice / Opole / opolskie Mieszkanie na sprzedaż | 4 pokoje

Na sprzedaż przestronne, bezczynszowe mieszkanie o powierzchni ponad 103 m² przy ul. Wróblewskiego w [...]

103,6 664 000 PLN
6409,27 PLN/m²
01-03-2026 Dodaj do notesu
brak zdjęć
Krapkowice / krapkowicki / opolskie / Polska, Osiedle XXX lecia Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Syndyk masy upadłości Beaty Korzanowskiej sprzeda w formie drugiego konkursu ofert udział ½ w [...]

38 80 880 PLN
2128,42 PLN/m²
01-10-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie opolskie
Opole
Śródmieście Na sprzedaż 418 000 PLN 38 m2
Śródmieście / Opole / opolskie, Gabrieli Zapolskiej Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Mieszkanie dwupokojowe o pow.38m polozone na parterze w 4-pietrowym bloku w srodmiesciu Teren [...]

38 418 000 PLN
11 000 PLN/m²
15-09-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie opolskie
Opole Na sprzedaż 885 000 PLN 73 m2
Opole / opolskie Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Mieszkanie z dużym ogrodem i garażem – jak dom! | Chmielowice, Opole Sprzedam wyjątkowe, [...]

73 885 000 PLN
12 123,29 PLN/m²
07-06-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie opolskie
kluczborski
Kluczbork
Kluczbork Na sprzedaż 198 000 PLN 38 m2
Kluczbork / kluczborski / opolskie, Prusa Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Na sprzedaż: Mieszkanie 38m² w Kluczborku, idealne do własnej aranżacji! Ogłoszenie jest prywatne, [...]

38 198 000 PLN
5210,53 PLN/m²
17-11-2024 Dodaj do notesu
Reklamy