wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Mieszkania

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Praga-Południe Na sprzedaż 1 099 000 PLN 50 m2
Praga-Południe / Warszawa / mazowieckie, Żupnicza Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Na sprzedaż funkcjonalne, mieszkanie o powierzchni 49,70 m², położone na 1 piętrze osiedla Metro Art [...]

50 1 099 000 PLN
21 980 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Praga-Południe Do wynajęcia 3600 PLN 51 m2
Praga-Południe / Warszawa / mazowieckie Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Do wynajęcia jasne i ustawne 2-pokojowe mieszkanie (salon + sypialnia) z osobną kuchnią, łazienką i [...]

51 3600 PLN
70,59 PLN/m²
3 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Praga-Południe Do wynajęcia 2900 PLN 30 m2
Praga-Południe / Warszawa / mazowieckie, Grochowska Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Do wynajęcia wyjątkowo klimatyczne mieszkanie o powierzchni 30 m², położone przy ul. Grochowskiej w [...]

30 2900 PLN
96,67 PLN/m²
5 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Praga-Południe Do wynajęcia 2200 PLN 30 m2
Praga-Południe / Warszawa / mazowieckie, Stanisława Żółkiewskiego Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Oferuję do wynajęcia jasne i umeblowane mieszkanie o powierzchni 31 m², świeżo po remoncie, gotowe [...]

30 2200 PLN
73,33 PLN/m²
6 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
Gdańsk
Orunia Górna-Gdańsk Południe Na sprzedaż 750 000 PLN 49,9 m2
Orunia Górna-Gdańsk Południe / Gdańsk / pomorskie, Generała Leopolda Okulickiego Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Cena: 750000 zł Cena za m²: 15030 zł/m² Podstawowe informacje: Lokalizacja: Gdańsk, Orunia Górna, [...]

49,9 750 000 PLN
15 030,06 PLN/m²
6 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Praga-Południe
Saska Kępa Do wynajęcia 4400 PLN 50 m2
Saska Kępa / Praga-Południe / Warszawa / mazowieckie, Lotaryńska Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Warszawa, Saska Kępa / ul. Lotaryńska / 3 pokojowe mieszkanie na wynajem. Mieszkanie bardzo dobrze [...]

50 4400 PLN
88 PLN/m²
tydzień temu Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Praga-Południe Do wynajęcia 3600 PLN 50 m2

Bezpośrednio do wynajęcia od zaraz mieszkanie dwupokojowe z otwartą kuchnią oraz miejscem w [...]

50 3600 PLN
72 PLN/m²
tydzień temu Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Praga-Południe
Grochów Na sprzedaż 670 000 PLN 34,15 m2
Grochów / Praga-Południe / Warszawa / mazowieckie, Kobielska Mieszkanie na sprzedaż | 1 pokój

PROSZĘ POŚREDNIKÓW O NIEKONTAKTOWANIE SIĘ, SPRZEDAŻ BEZPOŚREDNIA Przeurocza kawalerka o pow. 34,15 [...]

34,15 670 000 PLN
19 619,33 PLN/m²
09-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Praga-Południe Na sprzedaż 499 000 PLN 34,1 m2
Praga-Południe / Warszawa / mazowieckie, Łukowska Mieszkanie na sprzedaż | 1 pokój

Sprzedam ciche i bardzo słoneczne mieszkanie z możliwością wydzielenia drugiego pokoju z przepięknym [...]

34,1 499 000 PLN
14 633,43 PLN/m²
08-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Praga-Południe Na sprzedaż 997 000 PLN 50,3 m2
Praga-Południe / Warszawa / mazowieckie, Spalinowa Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Wyjątkowe mieszkanie na sprzedaż – Praga Południe, ul. Spalinowa Wyobraź sobie, że budzisz się w [...]

50,3 997 000 PLN
19 821,07 PLN/m²
07-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Praga-Południe Do wynajęcia 3800 PLN 43 m2
Praga-Południe / Warszawa / mazowieckie, Władysława Umińskiego Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Do wynajęcia od połowy maja lub 1 czerwca nowe 43 metrowe, dwupokojowe zaciszne mieszkanie na 5 [...]

43 3800 PLN
88,37 PLN/m²
07-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Praga-Południe
Gocław Na sprzedaż 890 000 PLN 68 m2
Gocław / Praga-Południe / Warszawa / mazowieckie, Tadeusza Manteuffla Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 68 m², znajdujące się na trzecim piętrze [...]

68 890 000 PLN
13 088,24 PLN/m²
06-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Praga-Południe Do wynajęcia 3898 PLN 67 m2
Praga-Południe / Warszawa / mazowieckie, Łukowska Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Mieszkanie czyste, zadbanie, po jednym najemcy, wcześniej użytkowane jako własne. W całości [...]

67 3898 PLN
58,18 PLN/m²
06-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Praga-Południe Do wynajęcia 2900 PLN 21 m2
Praga-Południe / Warszawa / mazowieckie, Omulewska Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Bezpośrednio, do wynajęcia kawalerka, 21 m2, 2 piętro, nowe osiedle, Praga Południe, ul. Omulewska [...]

21 2900 PLN
138,10 PLN/m²
05-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Praga-Południe Do wynajęcia 4600 PLN 63 m2
Praga-Południe / Warszawa / mazowieckie, Józefa Chłopickiego Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

BEZPOŚREDNIO, 3 pokojowe mieszkanie - salon z otwartą kuchnią plus 2 sypialnie. Czynsz 3600 plus 900 [...]

63 4600 PLN
73,02 PLN/m²
04-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Praga-Południe Na sprzedaż 1 299 000 PLN 90 m2
Praga-Południe / Warszawa / mazowieckie, Czapelska Mieszkanie na sprzedaż | 4 pokoje

Przyjemne, słoneczne i ciche mieszkanie do zamieszkania, w 6-piętrowym budynku z 2001 roku (2 windy [...]

90 1 299 000 PLN
14 433,33 PLN/m²
01-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Praga-Południe Do wynajęcia 2700 PLN 36 m2
Praga-Południe / Warszawa / mazowieckie, Aleja Jerzego Waszyngtona Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Budynek 150 m. od przystanków tramwajowych i autobusowego. Okna wychodzą na południowy wschód. W [...]

36 2700 PLN
75 PLN/m²
01-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Praga-Południe
Saska Kępa Do wynajęcia 3000 PLN 33 m2
Saska Kępa / Praga-Południe / Warszawa / mazowieckie Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Wynajmę bezpośrednio na krótszy lub dłuższy okres przytulne mieszkanie w przedwojennej klimatycznej [...]

33 3000 PLN
90,91 PLN/m²
26-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Praga-Południe
Saska Kępa Na sprzedaż 1 200 000 PLN 48 m2
Saska Kępa / Praga-Południe / Warszawa / mazowieckie, Czeska Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

OFERTA PRYWATNA Na sprzedaż wyjątkowy, stylowy apartament położony w jednej z najbardziej [...]

48 1 200 000 PLN
25 000 PLN/m²
26-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Praga-Południe Do wynajęcia 3150 PLN 43 m2
Praga-Południe / Warszawa / mazowieckie, Siennicka Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Bezpośrednio - do wynajęcia nowe, 2-pokojowe, w pełni wyposażone, komfortowe, jasne mieszkanie z [...]

43 3150 PLN
73,26 PLN/m²
26-04-2026 Dodaj do notesu
Reklamy