wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Mieszkania

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie pomorskie
Gdańsk
VII Dwór Na sprzedaż 490 000 PLN 36 m2
VII Dwór / Gdańsk / pomorskie, Henryka Rodakowskiego Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

mieszkanie ustawne, jasne i bardzo ciepłe, rano śpiew ptaków - bardzo cicha okolica z szybkim [...]

36 490 000 PLN
13 611,11 PLN/m²
5 godzin temu Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
Gdańsk
Ujeścisko-Łostowice
Ujeścisko Na sprzedaż 630 000 PLN 46 m2
Ujeścisko / Ujeścisko-Łostowice / Gdańsk / pomorskie, Niepołomicka Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Mam na sprzedaż mieszkanie, gotowe do zamieszkania : Lokalizacja: Gdańsk, ul. Niepołomicka, osiedle [...]

46 630 000 PLN
13 695,65 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
Gdańsk
Wrzeszcz
Wrzeszcz Dolny Na sprzedaż 699 000 PLN 28 m2
Wrzeszcz Dolny / Wrzeszcz / Gdańsk / pomorskie, Grudziądzka Mieszkanie na sprzedaż | 1 pokój

Oferta bezpośrednio od właściciela, pośrednikom dziękujemy. Film: -f5dg3Z_pYo Mieszkanie mało [...]

28 699 000 PLN
24 964,29 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
Gdańsk
Śródmieście
Główne Miasto Na sprzedaż 1 890 000 PLN 90 m2
Główne Miasto / Śródmieście / Gdańsk / pomorskie, Szeroka Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

PO GENERALNYM REMONCIE W 2023 ROKU | W PEŁNI UMEBLOWANY | OSTATNIE, III PIĘTRO | POTENCJAŁ ROZBUDOWY [...]

90 1 890 000 PLN
21 000 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
Gdynia
Wzgórze Świętego Maksymiliana Na sprzedaż 780 000 PLN 78 m2
Wzgórze Świętego Maksymiliana / Gdynia / pomorskie, Wojewody Wachowiaka Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Dwupoziomowe mieszkanie po remoncie – Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana | bezpośrednio od właściciela [...]

78 780 000 PLN
10 000 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
Słupsk Na sprzedaż 245 000 PLN 35,39 m2
Słupsk / pomorskie / Polska, Zygmunta Augusta Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie 2-pokojowe położone w bardzo dobrym punkcie Słupsk – przy ul. [...]

35,39 245 000 PLN
6922,86 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
gdański
Pruszcz Gdański Na sprzedaż 499 000 PLN 36,18 m2
Pruszcz Gdański / gdański / pomorskie / Polska, Karola Olszewskiego Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Nowoczesne, umeblowane 2 pokoje | Deweloper Szymichowski | Osiedle Olszewskiego-Centrum | Prywatny [...]

36,18 499 000 PLN
13 792,15 PLN/m²
2 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
Gdańsk
Piecki-Migowo Na sprzedaż 870 000 PLN 62,4 m2
Piecki-Migowo / Gdańsk / pomorskie, Henryka Arctowskiego Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Sprzedaż bezpośrednia od właściciela – ogłoszenie prywatne. Sprzedam trzypokojowe mieszkanie na [...]

62,4 870 000 PLN
13 942,31 PLN/m²
2 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
Gdańsk
Kokoszki
Karczemki Do wynajęcia 2200 PLN 36 m2
Karczemki / Kokoszki / Gdańsk / pomorskie, Kminkowa Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Wynajmę mieszkanie w domku jednorodzinnym, w zabudowie szeregowej, na poziomie 0, z osobnym [...]

36 2200 PLN
61,11 PLN/m²
2 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
pucki
Kosakowo
Pogórze Na sprzedaż 699 000 PLN 45 m2
Pogórze / Kosakowo / pucki / pomorskie / Polska Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Mieszkanie rogowe 2 pokoje 45m2 możliwość adaptacji strychu 45m2. 3 miejsca postojowe w hali [...]

45 699 000 PLN
15 533,33 PLN/m²
2 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
Słupsk Na sprzedaż 487 000 PLN 52,26 m2
Słupsk / pomorskie / Polska, Stanisława Małachowskiego Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Sprzedaż bezpośrednia - pośredników proszę o niekontaktowanie się. Funkcjonalne i bardzo dobrze [...]

52,26 487 000 PLN
9318,79 PLN/m²
3 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
Gdańsk
Chełm Na sprzedaż 900 000 PLN 66,7 m2
Chełm / Gdańsk / pomorskie, Anny Jagiellonki Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Na sprzedaż: Na sprzedaż 3-pokojowe, jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 66,7 m², [...]

66,7 900 000 PLN
13 493,25 PLN/m²
3 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
Gdańsk
Jasień Na sprzedaż 799 000 PLN 56,77 m2
Jasień / Gdańsk / pomorskie, Morelowa Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Na sprzedaż komfortowe i bardzo słoneczne mieszkanie o powierzchni 56,77 m² położone na 2 piętrze [...]

56,77 799 000 PLN
14 074,34 PLN/m²
4 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
Gdynia
Śródmieście Do wynajęcia 1600 PLN 38 m2
Śródmieście / Gdynia / pomorskie Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Szukałeś mieszkania w centrum Gdyni? To kawalerka o powierzchni 38 m² spełni Twoje oczekiwania. [...]

38 1600 PLN
42,11 PLN/m²
4 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
Gdańsk
Nowy Port Do wynajęcia 2300 PLN 40 m2
Nowy Port / Gdańsk / pomorskie, Oliwska Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Mieszkanie na wynajemOpis nieruchomościŚWIETNA LOKALIZACJA. Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe na [...]

40 2300 PLN
57,50 PLN/m²
4 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
Gdańsk
Piecki-Migowo Na sprzedaż 1 065 000 PLN 70 m2
Piecki-Migowo / Gdańsk / pomorskie, Myśliwska Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Bez pośredników. Cena do negocjacji !!! Mieszkanie znajduje się na 3. piętrze w kameralnym, [...]

70 1 065 000 PLN
15 214,29 PLN/m²
5 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
Gdańsk
Chełm Do wynajęcia 2300 PLN 63,5 m2
Chełm / Gdańsk / pomorskie, Henryka Hubertusa Jabłońskiego Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Oferuję na wynajem w pełni umeblowane mieszkanie zlokalizowane na czwartym piętrze w budynku przy [...]

63,5 2300 PLN
36,22 PLN/m²
6 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
Gdańsk
Orunia Górna-Gdańsk Południe Na sprzedaż 750 000 PLN 49,9 m2
Orunia Górna-Gdańsk Południe / Gdańsk / pomorskie, Generała Leopolda Okulickiego Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Cena: 750000 zł Cena za m²: 15030 zł/m² Podstawowe informacje: Lokalizacja: Gdańsk, Orunia Górna, [...]

49,9 750 000 PLN
15 030,06 PLN/m²
6 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
wejherowski
Rumia Do wynajęcia 2500 PLN 45 m2
Rumia / wejherowski / pomorskie / Polska, Towarowa Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Dwupokojowe mieszkanie (45m2) w świetnej lokalizacji SKM/ZKM Rumia (2 minuty pieszo) z przestronnym [...]

45 2500 PLN
55,56 PLN/m²
6 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
malborski
Malbork Na sprzedaż 347 304 PLN 39,92 m2
Malbork / malborski / pomorskie / Polska, Eugeniusza Kwiatkowskiego Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

*** OSIEDLE POŁUDNIE | NOWY APARTAMENTOWIEC | BALKON | VIDEOFON | KAMERALNA INWESTYCJA DEWELOPERSKA [...]

39,92 347 304 PLN
8700 PLN/m²
6 dni temu Dodaj do notesu
Reklamy