wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Mieszkania

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie wielkopolskie
Poznań
Grunwald Na sprzedaż 860 000 PLN 55 m2
Grunwald / Poznań / wielkopolskie, Jeleniogórska Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Wyobraź sobie sobotni poranek. Nie musicie planować wielkiej wyprawy, pakować dzieci do auta ani [...]

55 860 000 PLN
15 636,36 PLN/m²
03-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie wielkopolskie
Poznań
Grunwald Na sprzedaż 701 100 PLN 77,9 m2

Przy ulicy Jeleniogórskiej 5 powstał budynek mieszkalny 4 kondygnacyjny z parkingiem podziemnym z [...]

77,9 701 100 PLN
9000 PLN/m²
26-03-2026 Dodaj do notesu
Reklamy