wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie
Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie wielkopolskie
Poznań
Winogrady Do wynajęcia 2000 PLN 38 m2
Winogrady / Poznań / wielkopolskie Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Na wynajem przytulne i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie (38 m²), położone na 4. piętrze w bloku [...]

38 2000 PLN
52,63 PLN/m²
23-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie wielkopolskie
Poznań
Winogrady Na sprzedaż 520 000 PLN 47,3 m2
Winogrady / Poznań / wielkopolskie, Osiedle Kosmonautów Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

[Rezerwacja] Polecam do sprzedaży 3 pokojowe, jasne i przytulne mieszkanie na os. Kosmonautów na [...]

47,3 520 000 PLN
10 993,66 PLN/m²
21-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie wielkopolskie
Poznań
Winogrady Na sprzedaż 515 000 PLN 47,6 m2
Winogrady / Poznań / wielkopolskie, Osiedle Pod Lipami Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

(os.Pod Lipami, blok 15, Winogrady, Murawa/Słowiańska Poznań) CENA 515,000zł wraz z całym [...]

47,6 515 000 PLN
10 819,33 PLN/m²
12-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie wielkopolskie
Poznań
Winogrady Na sprzedaż 470 000 PLN 48 m2
Winogrady / Poznań / wielkopolskie Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe na Os. Pod Lipami w Poznaniu, w niskim 4-piętrowym bloku, ok. 48 m [...]

48 470 000 PLN
9791,67 PLN/m²
23-11-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie wielkopolskie
Poznań
Winogrady Do wynajęcia 1400 PLN 27 m2
Winogrady / Poznań / wielkopolskie, Osiedle Przyjaźni Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Do wynajęcia kawalerka o powierzchni 27m2 /parter/ na osiedlu Przyjażni . Kawalerka w pełni [...]

27 1400 PLN
51,85 PLN/m²
09-11-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie wielkopolskie
Poznań
Winogrady Do wynajęcia 1500 PLN 38 m2
Winogrady / Poznań / wielkopolskie Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Aby zapisać się na oglądanie i uzyskać dodatkowe informacje, prosimy o kontakt pod numerem podanym [...]

38 1500 PLN
39,47 PLN/m²
05-11-2025 Dodaj do notesu