wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Mieszkania

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
40 289 000 PLN
7225 PLN/m²
4 godziny temu Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Ruda Śląska
Kochłowice Na sprzedaż 789 000 PLN 114 m2
Kochłowice / Ruda Śląska / śląskie, Jacka Malczewskiego Mieszkanie na sprzedaż | 5 pokoi

Mieszkanie z ogrodem czy dom? Tutaj dostajesz jedno i drugie 75% domu Ruda Śląska Kochłowice, ul. [...]

114 789 000 PLN
6921,05 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Ruda Śląska
Ruda Do wynajęcia 1800 PLN 30,3 m2
Ruda / Ruda Śląska / śląskie, Szyb Powietrzny Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Mieszkanie położone w dzielnicy Ruda (ul.Szyb powietrzny 3) w spokojnej części miasta, bardzo dobrze [...]

30,3 1800 PLN
59,41 PLN/m²
3 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Ruda Śląska
Bykowina Do wynajęcia 1500 PLN 37,5 m2
Bykowina / Ruda Śląska / śląskie, 11 Listopada Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Wynajmę kawalerkę. Mieszkanie znajduje się w kamienicy przy ulicy 11 listopada 33 na pierwszym [...]

37,5 1500 PLN
40 PLN/m²
06-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Ruda Śląska Do wynajęcia 750 PLN 51 m2
Ruda Śląska / śląskie / Polska, Wolności Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Ruda Śląska ul. Wolności 108/11 do wynajęcia mieszkanie dla pracowników. Dotychczas użytkowane przez [...]

51 750 PLN
14,71 PLN/m²
04-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Ruda Śląska
Ruda Na sprzedaż 360 000 PLN 52 m2
Ruda / Ruda Śląska / śląskie, Stefana Żeromskiego Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Oferuje przestronne mieszkanie o powierzchni 52 metry na pierwszym piętrze w bloku dwupiętrowym. [...]

52 360 000 PLN
6923,08 PLN/m²
23-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
Gdynia
Działki Leśne Na sprzedaż 499 000 PLN 38,76 m2
Działki Leśne / Gdynia / pomorskie, Śląska Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Mam na sprzedaż jasne, ciepłe i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni całkowitej 38,76 m² [...]

38,76 499 000 PLN
12 874,10 PLN/m²
20-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Jastrzębie-Zdrój
Centrum Na sprzedaż 188 000 PLN 35 m2
Centrum / Jastrzębie-Zdrój / śląskie, Śląska Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 35 m², położone na wysokim [...]

35 188 000 PLN
5371,43 PLN/m²
25-02-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Ruda Śląska
Ruda Na sprzedaż 355 000 PLN 60,98 m2
Ruda / Ruda Śląska / śląskie, Antoniego Tiałowskiego Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Na sprzedaż oferuję częściowo wyposażone mieszkanie na I piętrze w piętrowym budynku przy ulicy [...]

60,98 355 000 PLN
5821,58 PLN/m²
17-02-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Ruda Śląska
Godula Do wynajęcia 1150 PLN 30 m2
Godula / Ruda Śląska / śląskie, Heleny Modrzejewskiej Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Podstawowe informacje: powierzchnia użytkowa: 30 m² dodatkowo: piwnica 4 m² piętro: 4 blok z [...]

30 1150 PLN
38,33 PLN/m²
11-11-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Ruda Śląska Na sprzedaż 162 000 PLN 29 m2
Ruda Śląska / śląskie Mieszkanie na sprzedaż | 1 pokój

Sprzedam mieszkanie kawalerka 29m. umeblowana w cichej okolicy, wszędzie blisko tel. [...]

29 162 000 PLN
5586,21 PLN/m²
06-09-2024 Dodaj do notesu