wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Mieszkania

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie śląskie
Częstochowa
Tysiąclecie Na sprzedaż 2000 PLN 31 m2
Tysiąclecie / Częstochowa / śląskie, Aleja Armii Krajowej Mieszkanie na sprzedaż | 1 pokój

Mam mieszkanie na wynajem przy ul.Armii Krajowej w Częstochowie na przeciwko Politechniki. W [...]

31 2000 PLN
64,52 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Częstochowa Do wynajęcia 1350 PLN 51 m2
Częstochowa / śląskie / Polska, Adama Próchnika Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Opis nieruchomości: przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50,5 m², położone przy ul. [...]

51 1350 PLN
26,47 PLN/m²
4 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Częstochowa
Tysiąclecie Na sprzedaż 375 000 PLN 63 m2
Tysiąclecie / Częstochowa / śląskie Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Ustawne mieszkanie do odświeżenia: salon 5,2m x 3,3, 2 pokoje: 12-14 m2, duża kuchnia, przedpokój w [...]

63 375 000 PLN
5952,38 PLN/m²
02-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Częstochowa
Tysiąclecie Na sprzedaż 235 000 PLN 31,7 m2
Tysiąclecie / Częstochowa / śląskie, Obrońców Westerplatte Mieszkanie na sprzedaż | 1 pokój

Sprzedam pilnie mieszkanie o pow 31.7m2. Założona KW. Mieszkanie do sprzedania wraz z wyposażeniem: [...]

31,7 235 000 PLN
7413,25 PLN/m²
02-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Częstochowa
Wyczerpy-Aniołów Na sprzedaż 350 000 PLN 52,6 m2
Wyczerpy-Aniołów / Częstochowa / śląskie, Cypriana Kamila Norwida Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane w malowniczej dzielnicy Wyczerpy Osiedle. [...]

52,6 350 000 PLN
6653,99 PLN/m²
21-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Częstochowa
Tysiąclecie Na sprzedaż 429 000 PLN 51 m2
Tysiąclecie / Częstochowa / śląskie, Eugeniusza Kwiatkowskiego Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Na sprzedaż komfortowe, w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni 51 m², położone w [...]

51 429 000 PLN
8411,76 PLN/m²
20-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Częstochowa
Ostatni Grosz Do wynajęcia 1500 PLN 41 m2
Ostatni Grosz / Częstochowa / śląskie, Aleja Niepodległości Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Wynajmę czyste i zadbane mieszkanie dwupokojowe, z małym balkonem, położone w dzielnicy Ostatni [...]

41 1500 PLN
36,59 PLN/m²
19-04-2026 Dodaj do notesu