wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Mieszkania

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Stare Miasto Do wynajęcia 1800 PLN 38 m2
Stare Miasto / Kraków / małopolskie Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Szukałeś mieszkania w centrum Krakowa? Ta kawalerka o powierzchni 38 m² spełni Twoje oczekiwania. [...]

38 1800 PLN
47,37 PLN/m²
4 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie dolnośląskie
Wrocław
Stare Miasto Do wynajęcia 1700 PLN 37 m2
Stare Miasto / Wrocław / dolnośląskie Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Oferuję przytulne mieszkanie na wynajem o powierzchni 37 m². Znajduje się na czwartym piętrze w [...]

37 1700 PLN
45,95 PLN/m²
4 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie wielkopolskie
Poznań
Stare Miasto Do wynajęcia 3220 PLN 74 m2
Stare Miasto / Poznań / wielkopolskie, Osiedle Stefana Batorego Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

DLA OSÓB CENIĄCYCH SPOKÓJ, PRZESTRZEŃ, ESTETYKĘ i POBLIŻE NATURY Przestronne (74m2), jasne 3pok. [...]

74 3220 PLN
43,51 PLN/m²
4 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie dolnośląskie
Wrocław
Stare Miasto
Szczepin Do wynajęcia 2300 PLN 24 m2
Szczepin / Stare Miasto / Wrocław / dolnośląskie, Przedmiejska Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Dzień dobry, wynajmę kawalerkę o powierzchni 24m2 w budynku Softy Lofty blisko centrum handlowego [...]

24 2300 PLN
95,83 PLN/m²
4 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Stare Miasto
Stradom Na sprzedaż 2 184 000 PLN 124,78 m2
Stradom / Stare Miasto / Kraków / małopolskie Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Do sprzedania apartament położony w spokojnej części ul. św. Agnieszki, w zabytkowej dzielnicy [...]

124,78 2 184 000 PLN
17 502,80 PLN/m²
4 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Stare Miasto
Kazimierz Na sprzedaż 629 000 PLN 41 m2
Kazimierz / Stare Miasto / Kraków / małopolskie, Starowiślna Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Oferujemy komfortowe i przestronne mieszkanie w prestiżowej lokalizacji Kazimierza, w kamienicy z [...]

41 629 000 PLN
15 341,46 PLN/m²
5 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie dolnośląskie
Wrocław
Stare Miasto
Szczepin Do wynajęcia 2650 PLN 26,55 m2
Szczepin / Stare Miasto / Wrocław / dolnośląskie, Jaworska Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Do wynajęcia nowoczesna i funkcjonalna kawalerka po generalnym remoncie — pierwszy najem. Mieszkanie [...]

26,55 2650 PLN
99,81 PLN/m²
07-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Stare Miasto Do wynajęcia 1600 PLN 40 m2
Stare Miasto / Kraków / małopolskie, Szlak Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Witam do wynajmu mieszkanie 1 pokój + kuchnia + łazienka. Parter w kamienicy od ulicy. Razem 40m2. [...]

40 1600 PLN
40 PLN/m²
05-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Stare Miasto
Stare Miasto (historyczne) Na sprzedaż 2 016 000 PLN 112 m2
Stare Miasto (historyczne) / Stare Miasto / Kraków / małopolskie, Krupnicza Mieszkanie na sprzedaż | 4 pokoje

Duże mieszkanie ( 112 m2) w okolicy Teatru Bagatela , w nowym budynku na drugim piętrze ( 2010 rok [...]

112 2 016 000 PLN
18 000 PLN/m²
04-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie wielkopolskie
Poznań
Stare Miasto Na sprzedaż 500 000 PLN 50,4 m2
Stare Miasto / Poznań / wielkopolskie, Kazimierza Wielkiego Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Mieszkanie do remontu,budynek ocieplony,balkon,piwnica,miejsce postojowe,centrum miasta dojazd [...]

50,4 500 000 PLN
9920,63 PLN/m²
30-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
Gdańsk
Śródmieście
Stare Miasto Na sprzedaż 729 000 PLN 59 m2
Stare Miasto / Śródmieście / Gdańsk / pomorskie, Jana Heweliusza Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Na sprzedaż przestronne, 2-pokojowe mieszkanie położone w samym sercu Gdańska – przy ul. Heweliusza. [...]

59 729 000 PLN
12 355,93 PLN/m²
27-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie wielkopolskie
Poznań
Stare Miasto Do wynajęcia 2100 PLN 37 m2
Stare Miasto / Poznań / wielkopolskie, Garbary Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Wynajmę mieszkanie w centrum Poznania, 2-pokojowe (37m kw.+loggia), umeblowane i w pełni wyposażone [...]

37 2100 PLN
56,76 PLN/m²
26-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Stare Miasto
Stare Miasto (historyczne) Na sprzedaż 1 550 000 PLN 97,6 m2
Stare Miasto / Kraków / małopolskie, Garncarska Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Sprzedam mieszkanie na Starym Mieście, ul. Garncarska. Bardzo ciche usytuowane w oficynie. Bardzo [...]

97,6 1 550 000 PLN
15 881,15 PLN/m²
20-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Stare Miasto Do wynajęcia 3300 PLN 33 m2
Stare Miasto / Kraków / małopolskie, Rakowicka Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Mieszkanie jest zlokalizowane na IV (ostatnim) piętrze w budynku przy ul. Rakowickiej w Krakowie. [...]

33 3300 PLN
100 PLN/m²
19-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie wielkopolskie
Poznań
Stare Miasto Do wynajęcia 2350 PLN 44 m2
Stare Miasto / Poznań / wielkopolskie, Hawelańska Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Wolne od zaraz nowe, urządzone w pełni, komfortowe dwupokojowe mieszkanie z dużym balkonem na [...]

44 2350 PLN
53,41 PLN/m²
13-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Stare Miasto
Kazimierz Do wynajęcia 3000 PLN 52 m2
Kazimierz / Stare Miasto / Kraków / małopolskie, Starowiślna Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

CENTRUM – STAROWIŚLNA: 2-pokojowe atrakcyjne mieszkanie. Do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie. [...]

52 3000 PLN
57,69 PLN/m²
10-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie dolnośląskie
Wrocław
Stare Miasto Do wynajęcia 3800 PLN 43 m2
Stare Miasto / Wrocław / dolnośląskie, Plac Jana Pawła II Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Apartament położony w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji Wrocławia – Bulwarach [...]

43 3800 PLN
88,37 PLN/m²
09-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Stare Miasto Do wynajęcia 7500 PLN 75 m2
Stare Miasto / Kraków / małopolskie, Grzegórzecka Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Do wynajęcia od 5.05.2026 trzypokojowe, pięknie umeblowany apartament na Wiślanych Tarasach 2, [...]

75 7500 PLN
100 PLN/m²
07-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie dolnośląskie
Wrocław
Stare Miasto Do wynajęcia 9900 PLN 80 m2
Stare Miasto / Wrocław / dolnośląskie, Księcia Witolda Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Wynajmę, bez pośredników, mieszkanie 80 m 2 z tarasem 90 m2 z widokiem na rzekę, marinę, Uniwersytet [...]

80 9900 PLN
123,75 PLN/m²
07-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie dolnośląskie
Wrocław
Stare Miasto Na sprzedaż 760 000 PLN 53 m2
Stare Miasto / Wrocław / dolnośląskie, Kotlarska Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Sprzedam mieszkanie 53 m2 bez pośredników, bez prowizji, ul. Kotlarska 4/6, Wrocław, Stare Miasto, [...]

53 760 000 PLN
14 339,62 PLN/m²
28-03-2026 Dodaj do notesu