wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie
Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Mokotów
Stary Mokotów Do wynajęcia 4000 PLN 21 m2
Stary Mokotów / Mokotów / Warszawa / mazowieckie, Aleja Niepodległości Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

LOKALIZACJA Al. Niepodległości 84, Stary Mokotów, Warszawa. Jedna z najlepiej zlokalizowanych i [...]

21 4000 PLN
190,48 PLN/m²
7 godzin temu Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Żoliborz
Stary Żoliborz Do wynajęcia 2600 PLN 40 m2
Stary Żoliborz / Żoliborz / Warszawa / mazowieckie, Adama Mickiewicza Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Atrakcyjne dwupokojowe mieszkanie w przedwojennej kamienicy, na Starym Żoliborzu między placem [...]

40 2600 PLN
65 PLN/m²
9 godzin temu Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Mokotów
Stary Mokotów Na sprzedaż 445 000 PLN 23 m2
Stary Mokotów / Mokotów / Warszawa / mazowieckie, Pułku AK „Baszta” Mieszkanie na sprzedaż | 1 pokój

BEZPOŚREDNIO Na sprzedaż przytulna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 23 m², zlokalizowana w [...]

23 445 000 PLN
19 347,83 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Widzew
Stary Widzew Do wynajęcia 1599 PLN 20 m2
Stary Widzew / Widzew / Łódź / łódzkie, Doktora Stefana Kopcińskiego Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Mieszkanie iw dogodnej lokalizacji idealnie dla studenta lub innej ambitnej i kreatywnej osoby. [...]

20 1599 PLN
79,95 PLN/m²
2 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Widzew
Stary Widzew Na sprzedaż 276 000 PLN 32,5 m2
Stary Widzew / Widzew / Łódź / łódzkie Mieszkanie na sprzedaż | 1 pokój

Mam do sprzedania kawalerkę 32.5 m. Stary Widzew przy ul. Winna Mieszkanie po generalnym remoncie w [...]

32,5 276 000 PLN
8492,31 PLN/m²
4 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Mokotów
Stary Mokotów Do wynajęcia 100 PLN 20 m2
Stary Mokotów / Mokotów / Warszawa / mazowieckie, Padewska Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Do wynajęcia wyremontowana kawalerka w kamienicy w pobliżu ul. Dolnej i ul. Belwederskiej oraz parku [...]

20 100 PLN
5 PLN/m²
tydzień temu Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
wołomiński
Radzymin
Radzymin Na sprzedaż 475 000 PLN 46 m2
Radzymin / wołomiński / mazowieckie / Polska, Stary Rynek Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 46 m², składające się z dwóch ustawnych pokoi, [...]

46 475 000 PLN
10 326,09 PLN/m²
03-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Mokotów
Stary Mokotów Na sprzedaż 830 000 PLN 48 m2
Stary Mokotów / Mokotów / Warszawa / mazowieckie, Fryderyka Joliot-Curie Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

!!!REZERWACJA!!! Mieszkanie w zielonej, powojennej części Mokotowa, która łączy wygodę życia w [...]

48 830 000 PLN
17 291,67 PLN/m²
28-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Mokotów
Stary Mokotów Do wynajęcia 3000 PLN 42 m2
Stary Mokotów / Mokotów / Warszawa / mazowieckie, Aleja Niepodległości Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

English version below. Szukasz mieszkania, które łączy nowoczesny styl z doskonałą komunikacją? To [...]

42 3000 PLN
71,43 PLN/m²
22-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Żoliborz
Stary Żoliborz Do wynajęcia 2300 PLN 27,5 m2
Stary Żoliborz / Żoliborz / Warszawa / mazowieckie, Księdza Teofila Boguckiego Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

OFERTA PRYWATNA. Najem okazjonalny. Piękna kawalerka w doskonałym punkcie Żoliborza przy granicy ze [...]

27,5 2300 PLN
83,64 PLN/m²
17-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Żoliborz
Stary Żoliborz Do wynajęcia 3900 PLN 54 m2
Stary Żoliborz / Żoliborz / Warszawa / mazowieckie, Juliusza Słowackiego Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią i dużym balkonem w budynku na Żoliborzu. [...]

54 3900 PLN
72,22 PLN/m²
16-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Żoliborz
Stary Żoliborz Do wynajęcia 4000 PLN 48,5 m2
Stary Żoliborz / Żoliborz / Warszawa / mazowieckie, Zygmunta Krasińskiego Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Do wynajęcia klimatyczne mieszkanie, idealne dla 2 osób, usytuowane na Starym Żoliborzu składające [...]

48,5 4000 PLN
82,47 PLN/m²
16-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie kujawsko-pomorskie
Bydgoszcz
Fordon
Stary Fordon Na sprzedaż 994 262 PLN 79,42 m2
Stary Fordon / Fordon / Bydgoszcz / kujawsko-pomorskie, Przyjaciół Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Na sprzedaż mieszkanie składające się z trzech niezależnych lokali, sprzedawanych jako całość. To [...]

79,42 994 262 PLN
12 519,04 PLN/m²
09-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Widzew
Stary Widzew Na sprzedaż 720 000 PLN 83 m2
Stary Widzew / Widzew / Łódź / łódzkie, Wysoka Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Sprzedam piękne, przestronne mieszkanie o powierzchni 83m2. Mieszkanie ma dwa balkony, dwie łazienki [...]

83 720 000 PLN
8674,70 PLN/m²
30-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Włochy
Stary Widzew Do wynajęcia 3000 PLN 50 m2
Włochy / Warszawa / mazowieckie, Instalatorów Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Wynajmę na okres 3 miesięcy śliczne mieszkanie 3- pokojowe o powierzchni 50m2. Mieszkania składa się [...]

50 3000 PLN
60 PLN/m²
30-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Mokotów
Stary Mokotów Do wynajęcia 3100 PLN 36 m2
Stary Mokotów / Mokotów / Warszawa / mazowieckie, Tenisowa Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

ENG BELOW --------------------------------- Przytulne mieszkanie w kamienicy – blisko Parku [...]

36 3100 PLN
86,11 PLN/m²
25-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Mokotów
Stary Mokotów Na sprzedaż 1 175 000 PLN 53 m2
Stary Mokotów / Mokotów / Warszawa / mazowieckie, Grażyny Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Lokalizacja: ul. Grażyny / Stary Mokotów Powierzchnia: 48,5 m2 Piętro: 2/3 Liczba pokoi: 2 Cena: 1 [...]

53 1 175 000 PLN
22 169,81 PLN/m²
23-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Mokotów
Stary Mokotów Do wynajęcia 3900 PLN 54 m2
Stary Mokotów / Mokotów / Warszawa / mazowieckie, Wołoska Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Do wynajęcia przestronne mieszkanie w zielonej części Mokotowa – ul. Wołoska, w pobliżu Pola [...]

54 3900 PLN
72,22 PLN/m²
19-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Widzew
Stary Widzew Do wynajęcia 2000 PLN 39 m2
Stary Widzew / Widzew / Łódź / łódzkie, Księdza Biskupa Wincentego Tymienieckiego Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Oferuję do wynajęcia komfortowe mieszkanie w wyjątkowej inwestycji Echo Fuzja – miejscu, które łączy [...]

39 2000 PLN
51,28 PLN/m²
17-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Żoliborz
Stary Żoliborz Na sprzedaż 699 000 PLN 37 m2
Stary Żoliborz / Żoliborz / Warszawa / mazowieckie, Generała Józefa Zajączka Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Szukasz miejsca, które łączy klimat starej Warszawy z wygodą nowoczesnego życia? Mam dla Ciebie [...]

37 699 000 PLN
18 891,89 PLN/m²
15-02-2026 Dodaj do notesu