Mieszkanie do wynajęcia, woj. mazowieckie / dodano: dzisiaj
Aleja Niepodległości, mazowieckie, Warszawa, Mokotów, Stary Mokotów
Cena: 4000 PLN  (190,48 PLN/m²)
Powierzchnia mieszkalna
21 m²
Liczba pokoi
1
Piętro
3
Liczba pięter
6
Typ domu
inny
Numer oferty
gratka-47396581
Data aktualizacji
2026-05-17 00:58:06
Opis:

LOKALIZACJA

Al. Niepodległości 84, Stary Mokotów, Warszawa.

Jedna z najlepiej zlokalizowanych i skomunikowanych kawalerek w Warszawie. Stacja metra Pole Mokotowskie — 50 m od klatki (1 min pieszo). Przystanek Odyńca 02 — 15 m od klatki. Do centrum metrem w 5 min.

W sąsiedztwie: Carrefour Express (przy klatce), SGH (~10 min pieszo), Biblioteka Narodowa (~12 min pieszo). Historyczna, zielona okolica Starego Mokotowa.

MIESZKANIE

Kawalerka 21 m² po remoncie generalnym (2026). Wszystko — od instalacji po meble i AGD — fabrycznie nowe i nieużywane.

Styl: glamour (złote akcenty, parkiet w jodełkę, welurowe tapicerki).

• Piętro: 3 / 6 (winda)

• Rok budowy: 1950

• Ogrzewanie: CO miejskie

• Układ: salon z aneksem kuchennym + łazienka z prysznicem

• Podłogi: parkiet w jodełkę (salon), płytki biało-czarne (kuchnia/przedpokój), płytki (łazienka)

• Widok: zieleń i panorama miasta

WYPOSAŻENIE (wszystko nowe)

Meble: rozkładana kanapa welurowa, stół jadalniany (szklany blat, złote nogi), stolik kawowy, szafy wnękowe z zabudową, dwa fotele welurowe (brak na zdjęciach), duża szafa czterodrzwiowa, szafki kuchenne.

AGD: lodówka pod blatem, zmywarka, piekarnik z mikrofalówką, płyta indukcyjna, okap, pralka (w łazience), telewizor (ścienny), czajnik.

Łazienka: kabina prysznicowa, umywalka nablatowa ze złotą baterią, toaleta, szafki.

Detale: złote baterie i uchwyty, lampa sufitowa glamour, lustro w złotej ramie, rolety rzymskie.