wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie
Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie pomorskie
Gdynia
Witomino
Witomino-Radiostacja Na sprzedaż 435 000 PLN 37,6 m2
Witomino-Radiostacja / Witomino / Gdynia / pomorskie, Strażacka Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Mieszkanie na 3 piętrze – spółdzielcze własnościowe z założoną KW, rok budowy 1968, centralne [...]

37,6 435 000 PLN
11 569,15 PLN/m²
30-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
Gdynia
Witomino Na sprzedaż 1 410 000 PLN 81 m2
Witomino / Gdynia / pomorskie, Małokacka Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

W cenie miejsce postojowe w hali garażowej i komórka lokatorska o pow. 5,5m2! Na sprzedaż 81m2 [...]

81 1 410 000 PLN
17 407,41 PLN/m²
03-03-2026 Dodaj do notesu

Mieszkania - zobacz oferty przy ulicach: