wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie
Średnia cena: 386 274 PLN (8200 PLN/m²)

Mieszkania Łódź Bałuty

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Bałuty
Radogoszcz Na sprzedaż 898 483 PLN 76,1 m2
Radogoszcz / Bałuty / Łódź / łódzkie, Aroniowa Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Do 24.05 proszę telefon na numer z kierunkowym +48, mogę być za granicą (ale w Europie, bez [...]

76,1 898 483 PLN
11 806,61 PLN/m²
10 godzin temu Dodaj do notesu
24,74 172 000 PLN
6952,30 PLN/m²
3 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Bałuty
Julianów-Marysin-Rogi Na sprzedaż 448 000 PLN 46,92 m2
Julianów-Marysin-Rogi / Bałuty / Łódź / łódzkie, Julianowska Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Mieszkanie 2-pokojowe z balkonem typu loggia, w pełni rozkładowe, usytuowane na 3 piętrze w wieżowcu [...]

46,92 448 000 PLN
9548,17 PLN/m²
3 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Bałuty Na sprzedaż 419 000 PLN 45 m2
Bałuty / Łódź / łódzkie, Plantowa Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Na sprzedaż wyjątkowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 45 m², położone na 4 piętrze przy ul. [...]

45 419 000 PLN
9311,11 PLN/m²
5 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Bałuty
Bałuty Zachodnie Na sprzedaż 270 000 PLN 45,23 m2
Bałuty Zachodnie / Bałuty / Łódź / łódzkie, Wici Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2 pokojowe z kuchnią, łazienką i balkonem o powierzchni 45,23m2 [...]

45,23 270 000 PLN
5969,49 PLN/m²
06-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Bałuty
Bałuty-Doły Na sprzedaż 320 000 PLN 31,96 m2
Bałuty-Doły / Bałuty / Łódź / łódzkie Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Sprzedam umeblowane mieszkanie 31,96 m² – świetna lokalizacja Na sprzedaż przytulne, w pełni [...]

31,96 320 000 PLN
10 012,52 PLN/m²
04-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Bałuty Na sprzedaż 649 000 PLN 63,31 m2
Bałuty / Łódź / łódzkie, Sobótki Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Mam do sprzedania dwustronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 63 m², położone na 2. piętrze w [...]

63,31 649 000 PLN
10 251,15 PLN/m²
30-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Bałuty Na sprzedaż 263 777 PLN 24 m2
Bałuty / Łódź / łódzkie, Klonowa Mieszkanie na sprzedaż | 1 pokój

Bezpośrednio / bez prowizji Widna kawalerka / studio z balkonem na rogu Klonowej i Lutomierskiej. [...]

24 263 777 PLN
10 990,71 PLN/m²
30-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Bałuty
Teofilów Na sprzedaż 253 999 PLN 36,26 m2
Teofilów / Bałuty / Łódź / łódzkie, Rojna Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

klimatyzacja w saloniepomieszczenie użytkowe ("komórka")w pobliżu przedszkole, sklepy, przystanki [...]

36,26 253 999 PLN
7004,94 PLN/m²
30-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Bałuty
Teofilów Na sprzedaż 369 000 PLN 45,13 m2
Teofilów / Bałuty / Łódź / łódzkie, Lniana Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Sprzedam wygodne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 45,13 m², położone na 4. piętrze w spokojnej [...]

45,13 369 000 PLN
8176,38 PLN/m²
29-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Bałuty Na sprzedaż 330 000 PLN 37,9 m2
Bałuty / Łódź / łódzkie, Lniana Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

M-3, piętro 3 , balkon, w czteropiętrowym bloku na osiedlu Teofilów bez windy. Mieszkanie po [...]

37,9 330 000 PLN
8707,12 PLN/m²
26-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Bałuty
Bałuty Zachodnie Na sprzedaż 350 000 PLN 45 m2
Bałuty Zachodnie / Bałuty / Łódź / łódzkie, Łanowa Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 45 m², położone na Teofilowie w Łodzi. Lokal składa się z 2 [...]

45 350 000 PLN
7777,78 PLN/m²
24-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Bałuty Na sprzedaż 389 000 PLN 39,3 m2
Bałuty / Łódź / łódzkie, Franciszkańska Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Na sprzedaż funkcjonalne i urokliwe mieszkanie o powierzchni 39,3 m², położone na 1 piętrze w [...]

39,3 389 000 PLN
9898,22 PLN/m²
13-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Bałuty
Teofilów Na sprzedaż 291 999 PLN 45,13 m2

Prezentowane jest 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, rozkładowe, o powierzchni ok. 45,13 metrów [...]

45,13 291 999 PLN
6470,18 PLN/m²
27-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Bałuty
Bałuty-Centrum Na sprzedaż 409 000 PLN 47 m2
Bałuty-Centrum / Bałuty / Łódź / łódzkie, Urzędnicza Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Mieszkanie na sprzedaż - zamiana – centrum Łodzi Sprzedam lub zamienię przytulne, zadbane mieszkanie [...]

47 409 000 PLN
8702,13 PLN/m²
26-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Bałuty
Bałuty-Centrum Na sprzedaż 540 000 PLN 77,87 m2
Bałuty-Centrum / Bałuty / Łódź / łódzkie, Zgierska Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

INWESTYCJA Z NIEZLICZONYMI MOŻLIWOŚCIAMI Oferuję na sprzedaż unikatową nieruchomość, która obecnie [...]

77,87 540 000 PLN
6934,63 PLN/m²
25-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Bałuty Na sprzedaż 429 000 PLN 63,56 m2
Bałuty / Łódź / łódzkie, 11 Listopada Mieszkanie na sprzedaż | 4 pokoje

Na sprzedaż rozkładowe 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,56 m² z balkonem typu loggia (~5 m²) [...]

63,56 429 000 PLN
6749,53 PLN/m²
22-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Bałuty
Bałuty-Doły Na sprzedaż 429 000 PLN 56 m2
Bałuty-Doły / Bałuty / Łódź / łódzkie, Nowopolska Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Mieszkanie rozkładowe o powierzchni 56 m². Znajduje się na pierwszym piętrze bloku przy ul. [...]

56 429 000 PLN
7660,71 PLN/m²
15-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Bałuty Na sprzedaż 446 000 PLN 47,02 m2
Bałuty / Łódź / łódzkie, Zygmunta Sierakowskiego Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Na sprzedaż oferujemy nowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 47,02 m², położone na 1. piętrze [...]

47,02 446 000 PLN
9485,33 PLN/m²
20-02-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Bałuty
Bałuty-Centrum Na sprzedaż 560 000 PLN 59,01 m2
Bałuty-Centrum / Bałuty / Łódź / łódzkie, Zygmunta Sierakowskiego Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Na sprzedaż oferujemy nowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 59,01 m², położone na 3. piętrze [...]

59,01 560 000 PLN
9489,92 PLN/m²
20-01-2026 Dodaj do notesu