wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie
Średnia cena: 660 030 PLN (11 529 PLN/m²)

Mieszkania Poznań Nowe Miasto

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie wielkopolskie
Poznań
Nowe Miasto Na sprzedaż 2150 PLN 43 m2
Nowe Miasto / Poznań / wielkopolskie, Milczańska Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Atrakcyjne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 43 m2, zlokalizowane na V piętrze w apartamentowcu [...]

43 2150 PLN
50 PLN/m²
4 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie wielkopolskie
Poznań
Nowe Miasto Na sprzedaż 499 000 PLN 31,88 m2
Nowe Miasto / Poznań / wielkopolskie, Czesława Niemena Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Nowe mieszkanie | 2 pokoje | balkon | Malta & Posnania | idealne do zamieszkania lub inwestycji [...]

31,88 499 000 PLN
15 652,45 PLN/m²
21-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie wielkopolskie
Poznań
Nowe Miasto Na sprzedaż 799 000 PLN 57 m2
Nowe Miasto / Poznań / wielkopolskie, Smolna Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Na sprzedaż funkcjonalne, jasne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 56,62 m², położone na 4 piętrze [...]

57 799 000 PLN
14 017,54 PLN/m²
14-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie wielkopolskie
Poznań
Nowe Miasto Na sprzedaż 1 000 000 PLN 71,56 m2
Nowe Miasto / Poznań / wielkopolskie, Starołęcka Mieszkanie na sprzedaż | 4 pokoje

NOWE MIESZKANIE WYKOŃCZONE POD KLUCZ Nowa Cena Promocyjna - do końca Czerwca! ***rabat od ceny [...]

71,56 1 000 000 PLN
13 974,29 PLN/m²
31-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie wielkopolskie
Poznań
Nowe Miasto Na sprzedaż 1 000 000 PLN 71,66 m2

71,66 1 000 000 PLN
13 954,79 PLN/m²
31-03-2026 Dodaj do notesu