wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie
Średnia cena: 1 008 716 PLN (15 269 PLN/m²)

Mieszkania na sprzedaż

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie mazowieckie
pruszkowski
Piastów Na sprzedaż 550 000 PLN 48 m2
Piastów / pruszkowski / mazowieckie / Polska Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48 m², położone w spokojnej części Piastowa. [...]

48 550 000 PLN
11 458,33 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
pruszkowski
Brwinów
Parzniew Na sprzedaż 1 099 000 PLN 73 m2
Parzniew / Brwinów / pruszkowski / mazowieckie / Polska, Działkowa Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Oferuję na sprzedaż mieszkanie położone na parterze dwupiętrowego bloku, idealne dla osób ceniących [...]

73 1 099 000 PLN
15 054,79 PLN/m²
22-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
pruszkowski
Pruszków Na sprzedaż 1 450 000 PLN 79,66 m2
Pruszków / pruszkowski / mazowieckie / Polska, Pawia Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

*** Pośrednikom z góry dziękuję! *** Przedsprzedaż. Ostatnie prace wykończeniowe jeszcze w toku. [...]

79,66 1 450 000 PLN
18 202,36 PLN/m²
21-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
pruszkowski
Pruszków
Wyględówek Na sprzedaż 1 054 000 PLN 62 m2
Wyględówek / Pruszków / pruszkowski / mazowieckie, Ewy Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Na sprzedaż nowoczesne, wyremontowane mieszkanie o powierzchni 62 m², położone na pierwszym piętrze [...]

62 1 054 000 PLN
17 000 PLN/m²
19-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
pruszkowski
Pruszków Na sprzedaż 599 300 PLN 38 m2
Pruszków / pruszkowski / mazowieckie / Polska, Fryderyka Chopina Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o pow. 38 m2 w Pruszkowie przy ul. Chopina. Usytuowane na drugim [...]

38 599 300 PLN
15 771,05 PLN/m²
10-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
pruszkowski
Brwinów
Parzniew Na sprzedaż 1 300 000 PLN 92 m2
Parzniew / Brwinów / pruszkowski / mazowieckie / Polska, Działkowa Mieszkanie na sprzedaż | 4 pokoje

PRZESTRONNE, UMEBLOWANE MIESZKANIE Z OTWARTĄ KUCHNIĄ – GOTOWE DO ZAMIESZKANIA Na sprzedaż [...]

92 1 300 000 PLN
14 130,43 PLN/m²
26-03-2025 Dodaj do notesu
Reklamy