wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie
Średnia cena: 584 941 PLN (9388 PLN/m²)

Mieszkania na sprzedaż

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie śląskie
Katowice
Ligota Na sprzedaż 349 777 PLN 47 m2
Ligota / Katowice / śląskie, Koszalińska Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47 m² w Katowicach-LIGOCIE UL. KOSZALIŃSKA 6 [...]

47 349 777 PLN
7442,06 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Katowice
Śródmieście Na sprzedaż 139 500 PLN 42,25 m2
Śródmieście / Katowice / śląskie, Raciborska Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Na sprzedaż unikalna przestrzeń strychowa z ogromnym potencjałem aranżacyjnym, położona w zabytkowej [...]

42,25 139 500 PLN
3301,78 PLN/m²
3 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Katowice
Janów-Nikiszowiec
Janów Na sprzedaż 249 000 PLN 38 m2
Janów / Janów-Nikiszowiec / Katowice / śląskie, Zamkowa Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane przy ul. Zamkowej w Katowicach. Mieszkanie [...]

38 249 000 PLN
6552,63 PLN/m²
tydzień temu Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Katowice
Koszutka Na sprzedaż 389 000 PLN 36 m2
Koszutka / Katowice / śląskie Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Do sprzedania mieszkanie blisko ścisłego centrum, a zatem z wszelkimi udogodnieniami, tj. tramwaj, [...]

36 389 000 PLN
10 805,56 PLN/m²
08-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Katowice Na sprzedaż 2 389 000 PLN 97 m2
Katowice / śląskie / Polska, Henryka Mikołaja Góreckiego Mieszkanie na sprzedaż | 4 pokoje

Na sprzedaż apartament premium położony na 15 piętrze w inwestycji Pierwsza Dzielnica w Katowicach. [...]

97 2 389 000 PLN
24 628,87 PLN/m²
03-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Katowice
Śródmieście Na sprzedaż 1 200 000 PLN 61,25 m2
Śródmieście / Katowice / śląskie, Sokolska Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Na sprzedaż wyjątkowy apartament w sercu Katowic - Sokolska 30 Towers! Mieszkanie o powierzchni [...]

61,25 1 200 000 PLN
19 591,84 PLN/m²
03-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Katowice
Giszowiec Na sprzedaż 440 000 PLN 53,43 m2
Giszowiec / Katowice / śląskie, Wojciecha Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Dzień dobry, oferuję na sprzedaż wyremontowane mieszkanie na zielonym Giszowcu - na YouTube posiadam [...]

53,43 440 000 PLN
8235,07 PLN/m²
29-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Katowice
Dąb Na sprzedaż 495 000 PLN 57,77 m2
Dąb / Katowice / śląskie, Akacjowa Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Przestronne, słoneczne 3 pokojowe mieszkanie z balkonem i drewnianą podłogą. Budynek z 1971 roku, z [...]

57,77 495 000 PLN
8568,46 PLN/m²
22-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Katowice
Wełnowiec-Józefowiec Na sprzedaż 349 000 PLN 43 m2
Wełnowiec-Józefowiec / Katowice / śląskie, Szczecińska Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni 43 m², położone na 2 piętrze w kameralnym, [...]

43 349 000 PLN
8116,28 PLN/m²
19-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Katowice
Os. Tysiąclecia Na sprzedaż 380 000 PLN 44 m2
Os. Tysiąclecia / Katowice / śląskie, Tysiąclecia Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Na sprzedaż mieszkanie 44 m2 – Katowice, os. Tysiąclecia, ul. Tysiąclecia 21 Oferujemy na sprzedaż [...]

44 380 000 PLN
8636,36 PLN/m²
19-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Katowice Na sprzedaż 695 000 PLN 99 m2
Katowice / śląskie / Polska, Henryka Sienkiewicza Mieszkanie na sprzedaż | 4 pokoje

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 99 m², położone na parterze stylowej kamienicy w [...]

99 695 000 PLN
7020,20 PLN/m²
17-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Katowice
Piotrowice-Ochojec Na sprzedaż 350 000 PLN 36 m2
Piotrowice-Ochojec / Katowice / śląskie, Ziołowa Mieszkanie na sprzedaż | 1 pokój

Sprzedam mieszkanie w Katowicach, w dzielnicy Piotrowice - Ochojec. Mieszkanie ma 36m - kawalerka z [...]

36 350 000 PLN
9722,22 PLN/m²
17-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Katowice
Zarzecze Na sprzedaż 645 000 PLN 85 m2
Zarzecze / Katowice / śląskie, Macieja Jargonia Mieszkanie na sprzedaż | 4 pokoje

RABAT 50.000 zł obowiązuje do 30 CZERWCA ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA MIESZKANIA POKAZOWEGO NA ŻYWO [...]

85 645 000 PLN
7588,24 PLN/m²
04-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Katowice
Os. Paderewskiego - Muchowiec
Os. Paderewskiego Na sprzedaż 549 998 PLN 37,45 m2
Os. Paderewskiego / Os Paderewskiego - Muchowiec / Katowice / śląskie, Generała Władysława Sikorskiego Mieszkanie na sprzedaż | 1 pokój

SPRZEDAŻ BEZ POŚREDNIKÓW Na sprzedaż jasna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 37,45m² położona w [...]

37,45 549 998 PLN
14 686,19 PLN/m²
02-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Katowice
Ligota Na sprzedaż 500 000 PLN 68,55 m2
Ligota / Katowice / śląskie, Słupska Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Wygodne, rozkładowe, słoneczne mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji. Mieszkanie jest [...]

68,55 500 000 PLN
7293,95 PLN/m²
01-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Katowice Na sprzedaż 369 500 PLN 50 m2
Katowice / śląskie / Polska, Księdza Franciszka Ścigały Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

BEZ PROWIZJI! Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni ok 50 m² z balkonem. Znajduje się na 4. [...]

50 369 500 PLN
7390 PLN/m²
26-02-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Katowice
Os. Paderewskiego - Muchowiec
Muchowiec Na sprzedaż 586 000 PLN 51 m2
Katowice / śląskie / Polska Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Oferujemy na sprzedaż apartament zlokalizowany na zamkniętym osiedlu Francuska Park w Katowicach. [...]

51 586 000 PLN
11 490,20 PLN/m²
15-01-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Katowice
Brynów Na sprzedaż 4000 PLN 53 m2
Brynów / Katowice / śląskie, Meteorologów Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Nowoczesne mieszkanie do wynajęcia - świeżo wykończone, gotowe do zamieszkania z miejscem postojowym [...]

53 4000 PLN
75,47 PLN/m²
14-09-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Katowice
Brynów-Osiedle Zgrzebnioka
Brynów Na sprzedaż 485 000 PLN 58,74 m2
Brynów / Brynów-Osiedle Zgrzebnioka / Katowice / śląskie, Rolna Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Dzień dobry, Szanowni Państwo, Oferuję do sprzedaży: Piękne, słoneczne, trzypokojowe mieszkanie [...]

58,74 485 000 PLN
8256,72 PLN/m²
17-08-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Katowice Na sprzedaż 970 000 PLN 120,69 m2
Katowice / śląskie / Polska, aleja Wojciecha Korfantego Mieszkanie na sprzedaż | 4 pokoje

Witam Mam do sprzedania piękne mieszkanie na osiedlu ATAL SKY+ w Katowicach przy ul. Wojciecha [...]

120,69 970 000 PLN
8037,12 PLN/m²
19-05-2025 Dodaj do notesu