wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie
Średnia cena: 5 189 433 PLN (30 632 PLN/m²)

Mieszkania na sprzedaż

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Śródmieście
Powiśle Na sprzedaż 699 000 PLN 34,4 m2
Powiśle / Śródmieście / Warszawa / mazowieckie, Solec Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Na sprzedaż funkcjonalny, dwupokojowy apartament o powierzchni 34,4 m², położony na 6 piętrze w [...]

34,4 699 000 PLN
20 319,77 PLN/m²
15-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Śródmieście
Powiśle Na sprzedaż 1 069 300 PLN 57,8 m2
Powiśle / Śródmieście / Warszawa / mazowieckie, Okrąg Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie 57,8 m² na parterze w sercu Powiśla (Solec) ulica Okrąg – pełna [...]

57,8 1 069 300 PLN
18 500 PLN/m²
22-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Śródmieście
Powiśle Na sprzedaż 13 800 000 PLN 260 m2
Powiśle / Śródmieście / Warszawa / mazowieckie, Drewniana Mieszkanie na sprzedaż | 5 pokoi

W tym wyjątkowym apartamencie znajdziesz balkon, taras oraz klimatyzację. Powierzchnia wynosi 260 [...]

260 13 800 000 PLN
53 076,92 PLN/m²
19-03-2026 Dodaj do notesu
Reklamy