wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie
Średnia cena: 673 144 PLN (12 292 PLN/m²)

Mieszkania na sprzedaż

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie wielkopolskie
Poznań
Wilda Na sprzedaż 675 000 PLN 45 m2
Wilda / Poznań / wielkopolskie, Pamiątkowa Mieszkanie na sprzedaż | 1 pokój

Na sprzedaż apartament typu studio o powierzchni 45 m², położony przy ul. Pamiątkowej 4 w inwestycji [...]

45 675 000 PLN
15 000 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Mieszkanie wielkopolskie
Poznań
Łazarz Na sprzedaż 719 000 PLN 57,8 m2
Łazarz / Poznań / wielkopolskie, Józefa Łukaszewicza Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Oferta bezpośrednia – Kupujący nie płaci prowizji! Polecam na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe [...]

57,8 719 000 PLN
12 439,45 PLN/m²
2 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie wielkopolskie
Poznań
Jeżyce Na sprzedaż 1 399 000 PLN 121,4 m2
Jeżyce / Poznań / wielkopolskie, Franklina Roosevelta Mieszkanie na sprzedaż | 4 pokoje

Polecam Państwu na sprzedaż w centrum Poznania, dzielnica Jeżyce przestronne mieszkanie na pierwszym [...]

121,4 1 399 000 PLN
11 523,89 PLN/m²
3 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie wielkopolskie
Poznań
Nowe Miasto Na sprzedaż 2150 PLN 43 m2
Nowe Miasto / Poznań / wielkopolskie, Milczańska Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Atrakcyjne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 43 m2, zlokalizowane na V piętrze w apartamentowcu [...]

43 2150 PLN
50 PLN/m²
4 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie wielkopolskie
Poznań
Naramowice Na sprzedaż 499 000 PLN 33,66 m2
Naramowice / Poznań / wielkopolskie, Bielicowa Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Na sprzedaż NOWE mieszkanie o powierzchni 33,66 m² w nowym budownictwie. Znajduje się na pierwszym [...]

33,66 499 000 PLN
14 824,72 PLN/m²
4 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie wielkopolskie
Poznań
Piątkowo Na sprzedaż 715 000 PLN 66 m2
Piątkowo / Poznań / wielkopolskie, Teofila Mateckiego Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Nowoczesne 3 pokoje po remoncie | ul. Mateckiego | Gotowe do wprowadzenia! Marzysz o mieszkaniu, do [...]

66 715 000 PLN
10 833,33 PLN/m²
tydzień temu Dodaj do notesu
Mieszkanie wielkopolskie
Poznań Na sprzedaż 561 600 PLN 62,4 m2
Poznań / wielkopolskie / Polska, Osiedle Bolesława Chrobrego Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Oferuję do sprzedaży słoneczne mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji na poznańskim Piątkowie na [...]

62,4 561 600 PLN
9000 PLN/m²
08-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie wielkopolskie
Poznań
Ostrów Tumski-Śródka-Zawady-Komandoria
Śródka Na sprzedaż 599 900 PLN 52,1 m2
Śródka / Ostrów Tumski-Śródka-Zawady-Komandoria / Poznań / wielkopolskie, Świętego Michała Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Zapraszam do zapoznania się z ofertą lokalu mieszkalnego, znajdującego się przy ul. św. Michała w [...]

52,1 599 900 PLN
11 514,40 PLN/m²
06-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie wielkopolskie
Poznań
Grunwald Na sprzedaż 860 000 PLN 55 m2
Grunwald / Poznań / wielkopolskie, Jeleniogórska Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Wyobraź sobie sobotni poranek. Nie musicie planować wielkiej wyprawy, pakować dzieci do auta ani [...]

55 860 000 PLN
15 636,36 PLN/m²
03-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie wielkopolskie
Poznań
Stare Miasto Na sprzedaż 500 000 PLN 50,4 m2
Stare Miasto / Poznań / wielkopolskie, Kazimierza Wielkiego Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Mieszkanie do remontu,budynek ocieplony,balkon,piwnica,miejsce postojowe,centrum miasta dojazd [...]

50,4 500 000 PLN
9920,63 PLN/m²
30-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie wielkopolskie
Poznań Na sprzedaż 624 750 PLN 49 m2
Poznań / wielkopolskie / Polska, Saperska Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Na sprzedaż komfortowe, 2‑pokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m², zlokalizowane na 1. piętrze w [...]

49 624 750 PLN
12 750 PLN/m²
30-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie wielkopolskie
Poznań
Naramowice Na sprzedaż 575 000 PLN 50 m2
Naramowice / Poznań / wielkopolskie, Bratumiły Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania położonego na Naramowicach, jednej z najbardziej [...]

50 575 000 PLN
11 500 PLN/m²
30-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie wielkopolskie
Poznań
Centrum Na sprzedaż 1 699 000 PLN 90 m2
Centrum / Poznań / wielkopolskie Mieszkanie na sprzedaż | 4 pokoje

LUKSUSOWY APARTAMENT 4-POKOJOWY | 90 m² | WYSOKI STANDARD | GOTOWY DO ZAMIESZKANIA Realne zdjęcia | [...]

90 1 699 000 PLN
18 877,78 PLN/m²
28-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie wielkopolskie
Poznań
Podolany Na sprzedaż 899 000 PLN 68,38 m2
Podolany / Poznań / wielkopolskie, Jasielska Mieszkanie na sprzedaż | 4 pokoje

Piękne wnętrze, dopracowane w każdym detalu niczym z okładki magazynu, klimatyzacja oraz [...]

68,38 899 000 PLN
13 147,12 PLN/m²
28-04-2026 Dodaj do notesu
brak zdjęć
Poznań / wielkopolskie / Polska, Jana Umińskiego Mieszkanie na sprzedaż | 1 pokój

Syndyk , w ramach postępowania upadłościowego sprzeda lokal mieszkalny wraz z wyposażeniem położny [...]

32,6 322 550 PLN
9894,17 PLN/m²
27-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie wielkopolskie
Poznań Na sprzedaż 539 000 PLN 42,16 m2
Poznań / wielkopolskie / Polska, Jana Umińskiego Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Na sprzedaż funkcjonalne, w pełni wyremontowane i wyposażone mieszkanie położone na poznańskiej [...]

42,16 539 000 PLN
12 784,63 PLN/m²
24-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie wielkopolskie
Poznań Na sprzedaż 339 000 PLN 26,3 m2
Poznań / wielkopolskie / Polska, Szpitalna Mieszkanie na sprzedaż | 1 pokój

Przedmiotem oferty jest przytulna, świetnie zlokalizowana kawalerka. Mieszkanie znajduje się na [...]

26,3 339 000 PLN
12 889,73 PLN/m²
24-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie wielkopolskie
Poznań
Rataje Na sprzedaż 375 000 PLN 25 m2
Rataje / Poznań / wielkopolskie, Serafitek Mieszkanie na sprzedaż | 1 pokój

Bardzo proszę aby biura się nie kontaktowały.Jeśli taka informacja widnieje to proszę o uszanowanie [...]

25 375 000 PLN
15 000 PLN/m²
23-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie wielkopolskie
Poznań
Starołęka-Minikowo-Marlewo
Starołęka Na sprzedaż 823 500 PLN 54,43 m2
Starołęka / Starołęka-Minikowo-Marlewo / Poznań / wielkopolskie, Starołęcka Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

**osiedle nad Wartą/ tereny zielone/ do zamieszkania/ hala / bez PCC** Poszukujesz swojego [...]

54,43 823 500 PLN
15 129,52 PLN/m²
23-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie wielkopolskie
Poznań
Winogrady Na sprzedaż 520 000 PLN 47,3 m2
Winogrady / Poznań / wielkopolskie, Osiedle Kosmonautów Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

[Rezerwacja] Polecam do sprzedaży 3 pokojowe, jasne i przytulne mieszkanie na os. Kosmonautów na [...]

47,3 520 000 PLN
10 993,66 PLN/m²
21-04-2026 Dodaj do notesu