wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie
Średnia cena: 2321 PLN (53 PLN/m²)

Mieszkania do wynajęcia

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie kujawsko-pomorskie
Bydgoszcz
Fordon
Nowy Fordon Do wynajęcia 2200 PLN 28 m2
Nowy Fordon / Fordon / Bydgoszcz / kujawsko-pomorskie, Przyjaciół Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Nowe mieszkanie w sercu Fordonu - ulica Przyjaciół 2, użytkowane "dorywczo" przez poprzedniego [...]

28 2200 PLN
78,57 PLN/m²
05-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie kujawsko-pomorskie
Bydgoszcz
Bartodzieje-Skrzetusko-Bielawki
Bartodzieje Do wynajęcia 2500 PLN 56 m2
Bartodzieje / Bartodzieje-Skrzetusko-Bielawki / Bydgoszcz / kujawsko-pomorskie, Aleja Powstańców Wielkopolskich Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Dostępne od 01.05.2026.Dwupokojowe mieszkanie dla 1–2 osób, funkcjonalne i przytulne. Składa się z [...]

56 2500 PLN
44,64 PLN/m²
27-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie kujawsko-pomorskie
Bydgoszcz Do wynajęcia 1700 PLN 34 m2
Bydgoszcz / kujawsko-pomorskie / Polska Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Wynajmę 2-pokojowemieszkanie o powierzchni 34m2 na 3-piętrze. Mieszkanie jest jasne, przestronne w [...]

34 1700 PLN
50 PLN/m²
22-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie kujawsko-pomorskie
Bydgoszcz
Centrum Do wynajęcia 2900 PLN 58 m2
Centrum / Bydgoszcz / kujawsko-pomorskie, Jagiellońska Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Wynajmę dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią i łazienką. Mieszkanie mieści się w kamienicy w [...]

58 2900 PLN
50 PLN/m²
01-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie kujawsko-pomorskie
Bydgoszcz Do wynajęcia 2200 PLN 38 m2
Bydgoszcz / kujawsko-pomorskie / Polska, Rycerska Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Wynajmę nowe mieszkanie 2 pokojowe w Bydgoszczy przy ul. Rycerskiej. Mieszkanie jest umeblowane. [...]

38 2200 PLN
57,89 PLN/m²
19-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie kujawsko-pomorskie
Bydgoszcz
Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto
Śródmieście Do wynajęcia 1500 PLN 38 m2
Śródmieście / Śródmieście, Stare Miasto / Bydgoszcz / kujawsko-pomorskie Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Szukałeś komfortowego mieszkania do wynajęcia? Mieszkanie o powierzchni 38 m² znajduje się w [...]

38 1500 PLN
39,47 PLN/m²
05-11-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie kujawsko-pomorskie
Bydgoszcz
Bartodzieje-Skrzetusko-Bielawki Do wynajęcia 3250 PLN 60 m2
Bartodzieje-Skrzetusko-Bielawki / Bydgoszcz / kujawsko-pomorskie, Żmudzka Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Mieszkanie na ul. Żmudzkiej 12a, świetna komunikacja i pełna infrastruktura. Mieszkanie: parter, 60 [...]

60 3250 PLN
54,17 PLN/m²
09-06-2025 Dodaj do notesu