wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Nieruchomości

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Dom kujawsko-pomorskie
Bydgoszcz
Fordon
Nowy Fordon Na sprzedaż 1 223 215 PLN 121,8 m2
Nowy Fordon / Fordon / Bydgoszcz / kujawsko-pomorskie, Pod Skarpą Dom na sprzedaż

Na sprzedaż nowoczesny segment skrajny o powierzchni całkowitej 122 m² oraz powierzchni użytkowej [...]

121,8 1 223 215 PLN
10 042,82 PLN/m²
4 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie kujawsko-pomorskie
Bydgoszcz
Fordon
Nowy Fordon Do wynajęcia 2200 PLN 28 m2
Nowy Fordon / Fordon / Bydgoszcz / kujawsko-pomorskie, Przyjaciół Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Nowe mieszkanie w sercu Fordonu - ulica Przyjaciół 2, użytkowane "dorywczo" przez poprzedniego [...]

28 2200 PLN
78,57 PLN/m²
05-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie kujawsko-pomorskie
Bydgoszcz
Bartodzieje-Skrzetusko-Bielawki
Bartodzieje Do wynajęcia 2500 PLN 56 m2
Bartodzieje / Bartodzieje-Skrzetusko-Bielawki / Bydgoszcz / kujawsko-pomorskie, Aleja Powstańców Wielkopolskich Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Dostępne od 01.05.2026.Dwupokojowe mieszkanie dla 1–2 osób, funkcjonalne i przytulne. Składa się z [...]

56 2500 PLN
44,64 PLN/m²
27-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie kujawsko-pomorskie
Bydgoszcz Do wynajęcia 1700 PLN 34 m2
Bydgoszcz / kujawsko-pomorskie / Polska Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Wynajmę 2-pokojowemieszkanie o powierzchni 34m2 na 3-piętrze. Mieszkanie jest jasne, przestronne w [...]

34 1700 PLN
50 PLN/m²
22-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie kujawsko-pomorskie
Bydgoszcz
Fordon
Nowy Fordon Na sprzedaż 380 000 PLN 64 m2
Nowy Fordon / Fordon / Bydgoszcz / kujawsko-pomorskie, Melchiora Wańkowicza Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

blok ocieplony, dobrze ustawiony i wg planu zabudowy - będzie to zachowanerok budowy 1985, wielka [...]

64 380 000 PLN
5937,50 PLN/m²
19-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie kujawsko-pomorskie
Bydgoszcz Na sprzedaż 1 155 000 PLN 69 m2
Bydgoszcz / kujawsko-pomorskie / Polska, Toruńska Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Są mieszkania, które po prostu dobrze dobrze wyglądają oraz takie, które urzekają widokiem, światłem [...]

69 1 155 000 PLN
16 739,13 PLN/m²
19-04-2026 Dodaj do notesu
Komercyjne kujawsko-pomorskie
Bydgoszcz
Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto Na sprzedaż 3 645 000 PLN 720,66 m2
Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto / Bydgoszcz / kujawsko-pomorskie Komercyjne na sprzedaż

W związku z przeniesieniem działalności do nowej lokalizacji Akademia Muzyczna w Bydgoszczy [...]

720,66 3 645 000 PLN
5057,86 PLN/m²
16-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie kujawsko-pomorskie
Bydgoszcz
Kapuściska Na sprzedaż 349 000 PLN 37,5 m2
Kapuściska / Bydgoszcz / kujawsko-pomorskie, Stanisława Noakowskiego Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Na sprzedaż funkcjonalne, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 37,5 m², położone na 2. [...]

37,5 349 000 PLN
9306,67 PLN/m²
12-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie kujawsko-pomorskie
Bydgoszcz
Fordon
Stary Fordon Na sprzedaż 994 262 PLN 79,42 m2
Stary Fordon / Fordon / Bydgoszcz / kujawsko-pomorskie, Przyjaciół Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Na sprzedaż mieszkanie składające się z trzech niezależnych lokali, sprzedawanych jako całość. To [...]

79,42 994 262 PLN
12 519,04 PLN/m²
09-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie kujawsko-pomorskie
Bydgoszcz
Centrum Do wynajęcia 2900 PLN 58 m2
Centrum / Bydgoszcz / kujawsko-pomorskie, Jagiellońska Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Wynajmę dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią i łazienką. Mieszkanie mieści się w kamienicy w [...]

58 2900 PLN
50 PLN/m²
01-04-2026 Dodaj do notesu
Magazyn kujawsko-pomorskie
Bydgoszcz
Fordon Do wynajęcia 25 PLN 18 m2
Fordon / Bydgoszcz / kujawsko-pomorskie, Fordońska Magazyn do wynajęcia

Oferujemy na wynajem pomieszczenia magazynowe przy ul. Fordońskiej 199 w Bydgoszczy. Atuty oferty: [...]

18 25 PLN
1,39 PLN/m²
31-03-2026 Dodaj do notesu
Biuro kujawsko-pomorskie
Bydgoszcz
Fordon Do wynajęcia 35 PLN 18 m2
Fordon / Bydgoszcz / kujawsko-pomorskie, Fordońska Biuro do wynajęcia

Na wynajem lokal biurowo-usługowy przy ul. Fordońskiej 199 w Bydgoszczy – przy jednej z głównych i [...]

18 35 PLN
1,94 PLN/m²
31-03-2026 Dodaj do notesu
Działka kujawsko-pomorskie
Bydgoszcz
Łęgnowo Do wynajęcia 2000 PLN 5000 m2
Łęgnowo / Bydgoszcz / kujawsko-pomorskie, Toruńska Działka do wynajęcia

Oferujemy na wynajem działkę o powierzchni 5000 m², zlokalizowaną w Łęgnowie przy ul. Toruńskiej. [...]

5000 2000 PLN
0,40 PLN/m²
31-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie kujawsko-pomorskie
Bydgoszcz
Czyżkówko Na sprzedaż 580 000 PLN 49,5 m2
Czyżkówko / Bydgoszcz / kujawsko-pomorskie, Wyrzyska Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Na sprzedaż funkcjonalne i wygodne mieszkanie, które doskonale sprawdzi się zarówno do zamieszkania, [...]

49,5 580 000 PLN
11 717,17 PLN/m²
24-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie kujawsko-pomorskie
Bydgoszcz Do wynajęcia 2200 PLN 38 m2
Bydgoszcz / kujawsko-pomorskie / Polska, Rycerska Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Wynajmę nowe mieszkanie 2 pokojowe w Bydgoszczy przy ul. Rycerskiej. Mieszkanie jest umeblowane. [...]

38 2200 PLN
57,89 PLN/m²
19-03-2026 Dodaj do notesu
Lokal kujawsko-pomorskie
Bydgoszcz
Centrum Do wynajęcia 2300 PLN 41 m2
Centrum / Bydgoszcz / kujawsko-pomorskie, Marszałka Ferdynanda Focha Lokal do wynajęcia

Oferuję do wynajęcia lokal na usługi, sklep lub inną działalność do uzgodnienia. Położony na ulicy [...]

41 2300 PLN
56,10 PLN/m²
18-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie kujawsko-pomorskie
Bydgoszcz
Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto
Śródmieście Na sprzedaż 799 000 PLN 113,77 m2
Śródmieście / Śródmieście, Stare Miasto / Bydgoszcz / kujawsko-pomorskie, Ignacego Paderewskiego Mieszkanie na sprzedaż | 5 pokoi

SPRZEDAJĘ BEZPOŚREDNIO - OBNIŻKA CENY - POLECAM. PEŁNA WŁASNOŚĆ - CZYSTA KSIĘGA WIECZYSTA.PRESTIŻOWA [...]

113,77 799 000 PLN
7022,94 PLN/m²
10-01-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie kujawsko-pomorskie
Bydgoszcz
Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto
Śródmieście Do wynajęcia 1500 PLN 38 m2
Śródmieście / Śródmieście, Stare Miasto / Bydgoszcz / kujawsko-pomorskie Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Szukałeś komfortowego mieszkania do wynajęcia? Mieszkanie o powierzchni 38 m² znajduje się w [...]

38 1500 PLN
39,47 PLN/m²
05-11-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie kujawsko-pomorskie
Bydgoszcz
Bartodzieje-Skrzetusko-Bielawki Do wynajęcia 3250 PLN 60 m2
Bartodzieje-Skrzetusko-Bielawki / Bydgoszcz / kujawsko-pomorskie, Żmudzka Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Mieszkanie na ul. Żmudzkiej 12a, świetna komunikacja i pełna infrastruktura. Mieszkanie: parter, 60 [...]

60 3250 PLN
54,17 PLN/m²
09-06-2025 Dodaj do notesu