wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie
Średnia cena: 2900 PLN (58 PLN/m²)

Mieszkania Gdańsk Orunia Górna-Gdańsk Południe

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie pomorskie
Gdańsk
Orunia Górna-Gdańsk Południe Do wynajęcia 3600 PLN 60 m2
Orunia Górna-Gdańsk Południe / Gdańsk / pomorskie, Pastelowa Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

LOKALIZACJA : Mieszkanie znajduje się na Osiedlu Pastelowe, dobrze skomunikowanym z Obwodnicą [...]

60 3600 PLN
60 PLN/m²
13-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
Gdańsk
Orunia Górna-Gdańsk Południe Do wynajęcia 2200 PLN 38 m2
Orunia Górna-Gdańsk Południe / Gdańsk / pomorskie, Ofiar Grudnia '70 Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

• Przytulny apartament o powierzchni 38m² na 1 piętrze budynku przy ul. Ofiar Grudnia 53 - Gdańsk [...]

38 2200 PLN
57,89 PLN/m²
04-10-2025 Dodaj do notesu