wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie
Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie pomorskie
Gdańsk
Orunia Górna-Gdańsk Południe Na sprzedaż 750 000 PLN 49,9 m2
Orunia Górna-Gdańsk Południe / Gdańsk / pomorskie, Generała Leopolda Okulickiego Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Cena: 750000 zł Cena za m²: 15030 zł/m² Podstawowe informacje: Lokalizacja: Gdańsk, Orunia Górna, [...]

49,9 750 000 PLN
15 030,06 PLN/m²
6 dni temu Dodaj do notesu
Lokal pomorskie
Gdańsk
Orunia Górna-Gdańsk Południe Do wynajęcia 2600 PLN 27,1 m2
Orunia Górna-Gdańsk Południe / Gdańsk / pomorskie Lokal do wynajęcia

Znajdziesz tu lokal na wynajem o powierzchni 27,1 m², gotowy do użytku. Posiada witrynę i parking, [...]

27,1 2600 PLN
95,94 PLN/m²
22-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
Gdańsk
Orunia Górna-Gdańsk Południe Na sprzedaż 1 190 000 PLN 111 m2
Orunia Górna-Gdańsk Południe / Gdańsk / pomorskie, Krzemowa Mieszkanie na sprzedaż | 4 pokoje

Dwupoziomowe mieszkanie znajduje się w 4 -rodzinnym domu z 1993 r. na świetnie skomunikowanym, [...]

111 1 190 000 PLN
10 720,72 PLN/m²
17-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
Gdańsk
Orunia Górna-Gdańsk Południe Do wynajęcia 3600 PLN 60 m2
Orunia Górna-Gdańsk Południe / Gdańsk / pomorskie, Pastelowa Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

LOKALIZACJA : Mieszkanie znajduje się na Osiedlu Pastelowe, dobrze skomunikowanym z Obwodnicą [...]

60 3600 PLN
60 PLN/m²
13-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
Gdańsk
Orunia Górna-Gdańsk Południe Do wynajęcia 2200 PLN 38 m2
Orunia Górna-Gdańsk Południe / Gdańsk / pomorskie, Ofiar Grudnia '70 Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

• Przytulny apartament o powierzchni 38m² na 1 piętrze budynku przy ul. Ofiar Grudnia 53 - Gdańsk [...]

38 2200 PLN
57,89 PLN/m²
04-10-2025 Dodaj do notesu