wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie
Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie pomorskie
Gdańsk
Jasień Na sprzedaż 799 000 PLN 56,77 m2
Jasień / Gdańsk / pomorskie, Morelowa Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Na sprzedaż komfortowe i bardzo słoneczne mieszkanie o powierzchni 56,77 m² położone na 2 piętrze [...]

56,77 799 000 PLN
14 074,34 PLN/m²
4 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
Gdańsk
Jasień Do wynajęcia 3150 PLN 54 m2
Jasień / Gdańsk / pomorskie, Konrada Guderskiego Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Jasne, w pełni wyposażone mieszkanie z oddzielną kuchnią i balkonem, gotowe do zamieszkania od [...]

54 3150 PLN
58,33 PLN/m²
17-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
Gdańsk
Jasień Na sprzedaż 900 000 PLN 66,7 m2
Jasień / Gdańsk / pomorskie, Jabłoniowa Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Na sprzedaż wyjątkowe, bardzo funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie z widokiem, które pokocha każdy, [...]

66,7 900 000 PLN
13 493,25 PLN/m²
13-04-2026 Dodaj do notesu
Dom pomorskie
Gdańsk
Jasień Na sprzedaż 1 690 000 PLN 110 m2
Jasień / Gdańsk / pomorskie, Tadeusza Jasińskiego Dom na sprzedaż

Na sprzedaż dom szeregowy (środkowy) wybudowany w 2025 roku przez dewelopera INPRO, zlokalizowany na [...]

110 1 690 000 PLN
15 363,64 PLN/m²
13-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
Gdańsk
Jasień Do wynajęcia 2700 PLN 37 m2

Dostępne od zaraz! Do wynajęcia słoneczne i przytulne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m2 z [...]

37 2700 PLN
72,97 PLN/m²
02-12-2025 Dodaj do notesu
Biurowiec pomorskie
Gdańsk
Jasień Do wynajęcia 2190 PLN 55 m2
Jasień / Gdańsk / pomorskie, Limbowa Biurowiec do wynajęcia

Lokalizacja: Gdańsk, ul. Limbowa (dzielnica Jasień) Oferujemy do wynajęcia powierzchnie biurową o [...]

55 2190 PLN
39,82 PLN/m²
02-09-2025 Dodaj do notesu