wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie
Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie pomorskie
Gdańsk
Chełm Na sprzedaż 900 000 PLN 66,7 m2
Chełm / Gdańsk / pomorskie, Anny Jagiellonki Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Na sprzedaż: Na sprzedaż 3-pokojowe, jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 66,7 m², [...]

66,7 900 000 PLN
13 493,25 PLN/m²
3 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
Gdańsk
Chełm Do wynajęcia 2300 PLN 63,5 m2
Chełm / Gdańsk / pomorskie, Henryka Hubertusa Jabłońskiego Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Oferuję na wynajem w pełni umeblowane mieszkanie zlokalizowane na czwartym piętrze w budynku przy [...]

63,5 2300 PLN
36,22 PLN/m²
6 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
Gdańsk
Chełm Do wynajęcia 3000 PLN 47,2 m2
Chełm / Gdańsk / pomorskie, Zamiejska Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Wynajmę mieszkanie w Gdańsku w dzielnicy Chełm na ulicy Zamiejskiej. Mieszkanie o powierzchni 47,2m2 [...]

47,2 3000 PLN
63,56 PLN/m²
03-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
Gdańsk
Chełm Do wynajęcia 2500 PLN 50 m2
Chełm / Gdańsk / pomorskie, Henryka Hubertusa Jabłońskiego Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Oferuję na wynajem długoterminowy dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m2, zlokalizowane w bardzo [...]

50 2500 PLN
50 PLN/m²
24-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
Gdańsk
Chełm Na sprzedaż 949 000 PLN 75,9 m2
Chełm / Gdańsk / pomorskie, Anny Jagiellonki Mieszkanie na sprzedaż | 4 pokoje

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie, o pow. 75,9m2., na trzecim piętrze III-piętrowego budynku z [...]

75,9 949 000 PLN
12 503,29 PLN/m²
23-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
Gdańsk
Chełm Na sprzedaż 629 000 PLN 34 m2
Chełm / Gdańsk / pomorskie, Dąbrówki Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Sprzedam mieszkanie 34 m2. Dwa pokoje - parter, ogrodek, wyposazenie, - w cenie. Do mieszkanie [...]

34 629 000 PLN
18 500 PLN/m²
07-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
Gdańsk
Chełm Do wynajęcia 3000 PLN 56,2 m2
Chełm / Gdańsk / pomorskie, Profesora Józefa Więckowskiego Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Mieszkanie zlokalizowane na Chełmie przy ul. Więckowskiego 9, parter. 7 min autem od Centrum, 10 min [...]

56,2 3000 PLN
53,38 PLN/m²
31-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
Gdańsk
Chełm Do wynajęcia 2700 PLN 52 m2
Chełm / Gdańsk / pomorskie, Nieborowska Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Mieszkanie zlokalizowane w cichej i spokojnej okolicy Gdańska przy ul. Nieborowska 26. Znajduje się [...]

52 2700 PLN
51,92 PLN/m²
27-09-2025 Dodaj do notesu