wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie
Średnia cena: 2193 PLN (45 PLN/m²)

Mieszkania do wynajęcia

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie warmińsko-mazurskie
Olsztyn
Zatorze Do wynajęcia 2600 PLN 74 m2
Zatorze / Olsztyn / warmińsko-mazurskie, Borowa Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Oferuję do wynajęcia bardzo przestronne, funkcjonalne mieszkanie położone przy ul. Borowej, w [...]

74 2600 PLN
35,14 PLN/m²
5 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie warmińsko-mazurskie
Olsztyn
Podgrodzie Do wynajęcia 2400 PLN 37 m2
Podgrodzie / Olsztyn / warmińsko-mazurskie, Kazimierza Jagiellończyka Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Przytulne 2-pokojowe mieszkanie w centrum Olsztyna – gotowe do zamieszkania Do wynajęcia [...]

37 2400 PLN
64,86 PLN/m²
5 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie warmińsko-mazurskie
Olsztyn
Pieczewo Do wynajęcia 1600 PLN 42 m2
Pieczewo / Olsztyn / warmińsko-mazurskie, Wincentego Witosa Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Mieszkanie w urokliwej części Olsztyna ( ul Witosa ) , dobrze skomunikowane ( tramwaj, autobus [...]

42 1600 PLN
38,10 PLN/m²
05-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie warmińsko-mazurskie
Olsztyn
Gutkowo Do wynajęcia 1600 PLN 33 m2
Gutkowo / Olsztyn / warmińsko-mazurskie, Sokola Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Mieszkanie o powierzchni ok. 33 m kw. I piętro przy ul. Sokolej 8, w Gutkowie. W okolicy jeziora, [...]

33 1600 PLN
48,48 PLN/m²
03-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie warmińsko-mazurskie
Olsztyn
Pieczewo Do wynajęcia 1800 PLN 42 m2

42 1800 PLN
42,86 PLN/m²
28-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie warmińsko-mazurskie
Olsztyn
Jaroty Do wynajęcia 2100 PLN 48 m2
Jaroty / Olsztyn / warmińsko-mazurskie, Edwarda Mroza Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

REZERWACJA DO 9 LIPCA 2023 Przytulne mieszkanie do wynajęcia na ul. Mroza 20D OD ZARAZ !! - 48 m2 [...]

48 2100 PLN
43,75 PLN/m²
28-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie warmińsko-mazurskie
Olsztyn Do wynajęcia 2300 PLN 56 m2
Olsztyn / warmińsko-mazurskie / Polska, Profesora Grzegorza Nowaka Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Nowe mieszkanie oddane do użytku 4 lata temu zlokalizowane w Olsztynie przy ulicy Nowaka (Osiedle [...]

56 2300 PLN
41,07 PLN/m²
27-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie warmińsko-mazurskie
Olsztyn Do wynajęcia 2300 PLN 48 m2
Olsztyn / warmińsko-mazurskie / Polska, Bolesława Limanowskiego Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Oferuję nowoczesne, słoneczne mieszkanie 48 m kw. z balkonem na 1-wszym piętrze do wynajęcia. [...]

48 2300 PLN
47,92 PLN/m²
21-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie warmińsko-mazurskie
Olsztyn
Redykajny Do wynajęcia 1700 PLN 37,7 m2
Redykajny / Olsztyn / warmińsko-mazurskie, Rumiankowa Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Oferuję na wynajem 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,7 m², na którą składają się 2 pokoje, [...]

37,7 1700 PLN
45,09 PLN/m²
19-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie warmińsko-mazurskie
Olsztyn Do wynajęcia 1400 PLN 40 m2
Olsztyn / warmińsko-mazurskie / Polska, Jagiellońska Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

W pełni umeblowane 2 pokojowe mieszkanie położone na Zatorzu przy ulicy Jagiellońskiej. Przystanek [...]

40 1400 PLN
35 PLN/m²
12-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie warmińsko-mazurskie
Olsztyn Do wynajęcia 2900 PLN 48 m2
Olsztyn / warmińsko-mazurskie / Polska, Adama Mickiewicza Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Wyjątkowe, prawie 50-metrowe mieszkanie, usytuowane na 3 piętrze, z fantastyczną energią, starą [...]

48 2900 PLN
60,42 PLN/m²
08-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie warmińsko-mazurskie
Olsztyn
Podgrodzie Do wynajęcia 2100 PLN 37,9 m2
Podgrodzie / Olsztyn / warmińsko-mazurskie, Księdza Tadeusza Borkowskiego Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Mam do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe z balkonem na Osiedlu Podgrodzie. Pokoje są wyposażone w [...]

37,9 2100 PLN
55,41 PLN/m²
30-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie warmińsko-mazurskie
Olsztyn Do wynajęcia 3200 PLN 78 m2
Olsztyn / warmińsko-mazurskie / Polska, Marka Kotańskiego Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Wynajmę wyjątkowe mieszkanie 78 m² Koszary – Olsztyn Do wynajęcia od zaraz piękne, przestronne [...]

78 3200 PLN
41,03 PLN/m²
26-01-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie warmińsko-mazurskie
Olsztyn
Jaroty Do wynajęcia 1600 PLN 42,5 m2
Jaroty / Olsztyn / warmińsko-mazurskie, Jana Janowicza Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Mieszkanie usytuowane jest na trzecim piętrze w czteropiętrowym budynku bez windy. Składa się z [...]

42,5 1600 PLN
37,65 PLN/m²
20-10-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie warmińsko-mazurskie
Olsztyn
Kormoran Do wynajęcia 3300 PLN 62,22 m2
Kormoran / Olsztyn / warmińsko-mazurskie, Dworcowa Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Mieszkanie z trzema pokojami znajduje się w nowym apartamentowcu na 6. piętrze (62,22 m² - 3 pokoje) [...]

62,22 3300 PLN
53,04 PLN/m²
05-01-2024 Dodaj do notesu