wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie
Średnia cena: 2713 PLN (59 PLN/m²)

Mieszkania Poznań Rataje

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie wielkopolskie
Poznań
Rataje Do wynajęcia 1900 PLN 36 m2
Rataje / Poznań / wielkopolskie, Osiedle Jagiellońskie Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Mam do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na os. Jagiellońskim z balkonem położone na 2 [...]

36 1900 PLN
52,78 PLN/m²
4 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie wielkopolskie
Poznań
Rataje Do wynajęcia 2980 PLN 42 m2
Rataje / Poznań / wielkopolskie Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Oferuję do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe z oddzielną, jasną kuchnią i łazienką z wanną, do [...]

42 2980 PLN
70,95 PLN/m²
tydzień temu Dodaj do notesu
Mieszkanie wielkopolskie
Poznań
Rataje Do wynajęcia 1650 PLN 49 m2
Rataje / Poznań / wielkopolskie, Wioślarska Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Oferuję 49m dwupokojowe mieszkanie z balkonem na osiedlu Oświecenia w bliskiej odległości od Ronda [...]

49 1650 PLN
33,67 PLN/m²
05-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie wielkopolskie
Poznań
Rataje Do wynajęcia 4000 PLN 52 m2
Rataje / Poznań / wielkopolskie, rondo Rataje Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Wynajmę mieszkanie przy ulicy Rataje 166 B na 8 pietrze. Salon z kuchnia , sypialnia , łazienka , [...]

52 4000 PLN
76,92 PLN/m²
17-12-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie wielkopolskie
Poznań
Rataje Do wynajęcia 3500 PLN 53 m2
Rataje / Poznań / wielkopolskie, Katowicka Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

WYNAJMĘ MIESZKANIE NA BIURO Mieszkanie o łącznej powierzchni 53 m2, w skład którego wchodzą duży [...]

53 3500 PLN
66,04 PLN/m²
28-11-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie wielkopolskie
Poznań
Rataje Do wynajęcia 2250 PLN 38 m2
Rataje / Poznań / wielkopolskie, Na Miasteczku Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Polecam do wynajęcie kawalerkę w apartamentowcu przy Rondzie Rataje (ul. Na Miasteczku , klatka od [...]

38 2250 PLN
59,21 PLN/m²
13-03-2025 Dodaj do notesu