wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie
Średnia cena: 2140 PLN (55 PLN/m²)

Mieszkania do wynajęcia

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie śląskie
Katowice
Koszutka Do wynajęcia 1500 PLN 36 m2
Koszutka / Katowice / śląskie Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Na wynajem mieszkanie blisko ścisłego centrum, a zatem z wszelkimi udogodnieniami, tj. tramwaj, [...]

36 1500 PLN
41,67 PLN/m²
08-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Katowice Do wynajęcia 3300 PLN 60 m2
Katowice / śląskie / Polska, Macieja Rataja Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

mieszkanie składa się z 3 pokoi, kuchni , łazienki, Wc i korytarza, wyposażenie kompletne w kuchni i [...]

60 3300 PLN
55 PLN/m²
07-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Katowice
Piotrowice-Ochojec
Piotrowice Do wynajęcia 2200 PLN 37 m2
Piotrowice / Piotrowice-Ochojec / Katowice / śląskie, Bażantów Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m², zlokalizowane w Katowicach przy ul. [...]

37 2200 PLN
59,46 PLN/m²
05-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Katowice
Szopienice-Burowiec
Szopienice Do wynajęcia 2200 PLN 37 m2
Szopienice / Szopienice-Burowiec / Katowice / śląskie, Ludwika Zamenhofa Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Na wynajem wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m², położone w sercu Szopienic, w [...]

37 2200 PLN
59,46 PLN/m²
05-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Katowice
Os. Tysiąclecia Do wynajęcia 2200 PLN 60 m2
Os. Tysiąclecia / Katowice / śląskie, Piastów Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Oferujemy do wynajęcia 3 pokojowe, słoneczne mieszkanie o powierzchni 60 m2, położone na Os. [...]

60 2200 PLN
36,67 PLN/m²
04-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Katowice
Brynów Do wynajęcia 1800 PLN 31 m2
Brynów / Katowice / śląskie, Meteorologów Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Wynajmę kawalerkę na zamkniętym osiedlu Nowe Ptasie w Brynowie . Piękne otoczenie , sklepy, [...]

31 1800 PLN
58,06 PLN/m²
02-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Katowice Do wynajęcia 2100 PLN 44 m2
Katowice / śląskie / Polska, Powstańców Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Mieszkanie jest wyposażone, gotowe do wprowadzenia. Pościel, naczynia, ręczniki. Meble. Jest ciche. [...]

44 2100 PLN
47,73 PLN/m²
28-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Katowice
Brynów Do wynajęcia 2290 PLN 43 m2
Brynów / Katowice / śląskie, Ceglana Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Mieszkanie w inwestycji Ceglana Park składajace się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, [...]

43 2290 PLN
53,26 PLN/m²
27-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Katowice
Śródmieście Do wynajęcia 2000 PLN 31 m2
Śródmieście / Katowice / śląskie, Henryka Mikołaja Góreckiego Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Ogłoszenie prywatne. Pośrednicy/agencje proszę nie dzwonić. Wynajmujący nie płaci żadnych prowizji. [...]

31 2000 PLN
64,52 PLN/m²
27-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Katowice
Koszutka Do wynajęcia 2550 PLN 33 m2
Koszutka / Katowice / śląskie, Aleja Wojciecha Korfantego Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Bezpośrednio wynajmę słoneczne mieszkanie w samym sercu Katowic, dwa bloki od Spodka. Dwupokojowe [...]

33 2550 PLN
77,27 PLN/m²
25-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Katowice Do wynajęcia 2900 PLN 43 m2
Katowice / śląskie / Polska, Aleja Wojciecha Korfantego Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Piękny, nowy apartament w doskonałej lokalizacji 5 min. od ścisłego centrum Katowic. Tylko 900 [...]

43 2900 PLN
67,44 PLN/m²
20-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Katowice
Śródmieście Do wynajęcia 1550 PLN 25 m2
Śródmieście / Katowice / śląskie, Wita Stwosza Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Do wynajęcia przytulna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 25 m². Mieszkanie znajduje się na 3 [...]

25 1550 PLN
62 PLN/m²
20-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Katowice
Janów-Nikiszowiec
Nikiszowiec Do wynajęcia 2700 PLN 60 m2
Nikiszowiec / Janów-Nikiszowiec / Katowice / śląskie, Zofii Nałkowskiej Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Szanowni Państwo Oferuję do wynajęcia apartament w zabytkowej dzielnicy - Nikiszowiec. Mieści się [...]

60 2700 PLN
45 PLN/m²
16-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Katowice
Os. Tysiąclecia Do wynajęcia 1700 PLN 50 m2
Os. Tysiąclecia / Katowice / śląskie, Bolesława Chrobrego Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Do wynajęcia od zaraz dwupokojowe mieszkanie na Górnym Tysiącleciu. Mieszkanie jest świeżo po [...]

50 1700 PLN
34 PLN/m²
14-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Katowice
Śródmieście Do wynajęcia 1399 PLN 22 m2
Śródmieście / Katowice / śląskie, Dworcowa Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

---PL--- AKTUALNE. Komfortowe, cicha, wysokiej jakości kawalerka z pięknym widokiem na ulicę [...]

22 1399 PLN
63,59 PLN/m²
13-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Katowice Do wynajęcia 1350 PLN 20 m2
Katowice / śląskie / Polska, Tomasza Kotlarza Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Do wynajęcia kawalerka na pierwszym piętrze w bloku czteropiętrowym z centralnym ogrzewaniem w [...]

20 1350 PLN
67,50 PLN/m²
13-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Katowice
Brynów Do wynajęcia 2400 PLN 55 m2
Brynów / Katowice / śląskie, Władysława Orkana Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Do wynajęcia w jasne, w pełni wykończone i wyposażone oraz świeżo pomalowane mieszkanie przy ul. [...]

55 2400 PLN
43,64 PLN/m²
10-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Katowice
Śródmieście Do wynajęcia 2350 PLN 30 m2
Śródmieście / Katowice / śląskie, Raciborska Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

DOSTĘPNE OD ZARAZ! Mieszkanie znajduje się w nowoczesnym apartamentowcu wyposażonym w cichobieżną [...]

30 2350 PLN
78,33 PLN/m²
08-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Katowice Do wynajęcia 3200 PLN 42 m2
Katowice / śląskie / Polska Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Super lokalizacja w samym centrum, dogodne położenie , 2 pokoje, piętro 8 ,windy, recepcja [...]

42 3200 PLN
76,19 PLN/m²
06-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Katowice
Piotrowice-Ochojec
Piotrowice Do wynajęcia 2400 PLN 45 m2
Piotrowice-Ochojec / Katowice / śląskie, Władysława Sobocińskiego Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Bezpośrednio od właściciela na wynajem przytulne 2 pokoje w apartamentowcu, w pełni wyposażone, dla [...]

45 2400 PLN
53,33 PLN/m²
05-04-2026 Dodaj do notesu