wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie
Średnia cena: 3180 PLN (71 PLN/m²)

Mieszkania do wynajęcia

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Stare Miasto Do wynajęcia 1800 PLN 38 m2
Stare Miasto / Kraków / małopolskie Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Szukałeś mieszkania w centrum Krakowa? Ta kawalerka o powierzchni 38 m² spełni Twoje oczekiwania. [...]

38 1800 PLN
47,37 PLN/m²
4 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie dolnośląskie
Wrocław
Stare Miasto Do wynajęcia 1700 PLN 37 m2
Stare Miasto / Wrocław / dolnośląskie Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Oferuję przytulne mieszkanie na wynajem o powierzchni 37 m². Znajduje się na czwartym piętrze w [...]

37 1700 PLN
45,95 PLN/m²
4 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie wielkopolskie
Poznań
Stare Miasto Do wynajęcia 3220 PLN 74 m2
Stare Miasto / Poznań / wielkopolskie, Osiedle Stefana Batorego Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

DLA OSÓB CENIĄCYCH SPOKÓJ, PRZESTRZEŃ, ESTETYKĘ i POBLIŻE NATURY Przestronne (74m2), jasne 3pok. [...]

74 3220 PLN
43,51 PLN/m²
4 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie dolnośląskie
Wrocław
Stare Miasto
Szczepin Do wynajęcia 2300 PLN 24 m2
Szczepin / Stare Miasto / Wrocław / dolnośląskie, Przedmiejska Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Dzień dobry, wynajmę kawalerkę o powierzchni 24m2 w budynku Softy Lofty blisko centrum handlowego [...]

24 2300 PLN
95,83 PLN/m²
4 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie dolnośląskie
Wrocław
Stare Miasto
Szczepin Do wynajęcia 2650 PLN 26,55 m2
Szczepin / Stare Miasto / Wrocław / dolnośląskie, Jaworska Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Do wynajęcia nowoczesna i funkcjonalna kawalerka po generalnym remoncie — pierwszy najem. Mieszkanie [...]

26,55 2650 PLN
99,81 PLN/m²
07-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Stare Miasto Do wynajęcia 1600 PLN 40 m2
Stare Miasto / Kraków / małopolskie, Szlak Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Witam do wynajmu mieszkanie 1 pokój + kuchnia + łazienka. Parter w kamienicy od ulicy. Razem 40m2. [...]

40 1600 PLN
40 PLN/m²
05-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie wielkopolskie
Poznań
Stare Miasto Do wynajęcia 2100 PLN 37 m2
Stare Miasto / Poznań / wielkopolskie, Garbary Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Wynajmę mieszkanie w centrum Poznania, 2-pokojowe (37m kw.+loggia), umeblowane i w pełni wyposażone [...]

37 2100 PLN
56,76 PLN/m²
26-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Stare Miasto Do wynajęcia 3300 PLN 33 m2
Stare Miasto / Kraków / małopolskie, Rakowicka Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Mieszkanie jest zlokalizowane na IV (ostatnim) piętrze w budynku przy ul. Rakowickiej w Krakowie. [...]

33 3300 PLN
100 PLN/m²
19-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie wielkopolskie
Poznań
Stare Miasto Do wynajęcia 2350 PLN 44 m2
Stare Miasto / Poznań / wielkopolskie, Hawelańska Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Wolne od zaraz nowe, urządzone w pełni, komfortowe dwupokojowe mieszkanie z dużym balkonem na [...]

44 2350 PLN
53,41 PLN/m²
13-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Stare Miasto
Kazimierz Do wynajęcia 3000 PLN 52 m2
Kazimierz / Stare Miasto / Kraków / małopolskie, Starowiślna Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

CENTRUM – STAROWIŚLNA: 2-pokojowe atrakcyjne mieszkanie. Do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie. [...]

52 3000 PLN
57,69 PLN/m²
10-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie dolnośląskie
Wrocław
Stare Miasto Do wynajęcia 3800 PLN 43 m2
Stare Miasto / Wrocław / dolnośląskie, Plac Jana Pawła II Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Apartament położony w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji Wrocławia – Bulwarach [...]

43 3800 PLN
88,37 PLN/m²
09-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Stare Miasto Do wynajęcia 7500 PLN 75 m2
Stare Miasto / Kraków / małopolskie, Grzegórzecka Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Do wynajęcia od 5.05.2026 trzypokojowe, pięknie umeblowany apartament na Wiślanych Tarasach 2, [...]

75 7500 PLN
100 PLN/m²
07-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie dolnośląskie
Wrocław
Stare Miasto Do wynajęcia 9900 PLN 80 m2
Stare Miasto / Wrocław / dolnośląskie, Księcia Witolda Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Wynajmę, bez pośredników, mieszkanie 80 m 2 z tarasem 90 m2 z widokiem na rzekę, marinę, Uniwersytet [...]

80 9900 PLN
123,75 PLN/m²
07-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie wielkopolskie
Poznań
Stare Miasto Do wynajęcia 3500 PLN 56 m2
Stare Miasto / Poznań / wielkopolskie, Działyńskich Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Świeżo wyremontowane mieszkanie poleca się do wynajęcia. Kuchnia w [...]

56 3500 PLN
62,50 PLN/m²
23-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie wielkopolskie
Poznań
Stare Miasto Do wynajęcia 2500 PLN 54 m2
Stare Miasto / Poznań / wielkopolskie, Osiedle Stefana Batorego Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Wynajmę piękne i przestronne mieszkanie w nowej części osiedla Stefana Batorego w Poznaniu. [...]

54 2500 PLN
46,30 PLN/m²
16-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie wielkopolskie
Poznań
Stare Miasto Do wynajęcia 2850 PLN 30 m2
Stare Miasto / Poznań / wielkopolskie, Garbary Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Do wynajęcia komfortowe, jednopokojowe mieszkanie w apartamentowcu przy ul. Garbary. Mieszkanie [...]

30 2850 PLN
95 PLN/m²
03-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie dolnośląskie
Wrocław
Stare Miasto Do wynajęcia 3200 PLN 46 m2
Stare Miasto / Wrocław / dolnośląskie, Kazimierza Wielkiego Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Oferuję do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 46 m², zlokalizowane na drugim piętrze [...]

46 3200 PLN
69,57 PLN/m²
05-02-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Śródmieście
Stare Miasto Do wynajęcia 3200 PLN 35 m2
Śródmieście / Warszawa / mazowieckie Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Do wynajęcia komfortowa kawalerka o powierzchni 35 m², położona na zamkniętym, zielonym osiedlu przy [...]

35 3200 PLN
91,43 PLN/m²
31-01-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie zachodniopomorskie
Szczecin
Stare Miasto Do wynajęcia 1500 PLN 38 m2
Stare Miasto / Szczecin / zachodniopomorskie Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Szukałeś mieszkania do wynajęcia? Ta 38-metrowa kawalerka w centrum miasta spełni Twoje oczekiwania. [...]

38 1500 PLN
39,47 PLN/m²
08-12-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie kujawsko-pomorskie
Bydgoszcz
Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto
Śródmieście Do wynajęcia 1500 PLN 38 m2
Śródmieście / Śródmieście, Stare Miasto / Bydgoszcz / kujawsko-pomorskie Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Szukałeś komfortowego mieszkania do wynajęcia? Mieszkanie o powierzchni 38 m² znajduje się w [...]

38 1500 PLN
39,47 PLN/m²
05-11-2025 Dodaj do notesu