wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie
Średnia cena: 3242 PLN (77 PLN/m²)

Mieszkania Wrocław Śródmieście

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie dolnośląskie
Wrocław
Śródmieście Do wynajęcia 4800 PLN 55 m2
Śródmieście / Wrocław / dolnośląskie, Braniborska Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Wynajmę nowoczesne mieszkanie 55m² | Braniborska 70 | Wrocław Bezpośrednio wynajmę przestronne, w [...]

55 4800 PLN
87,27 PLN/m²
08-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie dolnośląskie
Wrocław
Śródmieście Do wynajęcia 3200 PLN 39,5 m2
Śródmieście / Wrocław / dolnośląskie, Szczytnicka Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Lokal do wynajmu przez os.pryw.po generalnym remoncie zakonczonym 1 kwietnia 2026. Stylowy apartment [...]

39,5 3200 PLN
81,01 PLN/m²
25-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie dolnośląskie
Wrocław
Śródmieście Do wynajęcia 3400 PLN 39 m2

39 3400 PLN
87,18 PLN/m²
25-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie dolnośląskie
Wrocław
Śródmieście Do wynajęcia 2000 PLN 31 m2
Śródmieście / Wrocław / dolnośląskie, Bolesława Prusa Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Do wynajęcia słoneczna ciepła kawalerka na zamkniętym osiedlu obok terenów zielonych i blisko Rynku [...]

31 2000 PLN
64,52 PLN/m²
13-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie dolnośląskie
Wrocław
Śródmieście
Nadodrze Do wynajęcia 2400 PLN 28 m2
Nadodrze / Śródmieście / Wrocław / dolnośląskie Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Do wynajęcia kawalerka we Wrocławiu na ulicy Krętej w pobliżu zajezdni Ołbin. Mieszkanie znajduję [...]

28 2400 PLN
85,71 PLN/m²
10-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie dolnośląskie
Wrocław
Śródmieście
Nadodrze Do wynajęcia 3600 PLN 67,23 m2
Nadodrze / Śródmieście / Wrocław / dolnośląskie, Wojciecha Cybulskiego Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Do wynajęcia w pełni rozkładowe, 3-pokojowe mieszkanie dwustronne o pow. 67.23m², po remoncie w [...]

67,23 3600 PLN
53,55 PLN/m²
01-01-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie dolnośląskie
Wrocław
Śródmieście Do wynajęcia 3300 PLN 39 m2
Śródmieście / Wrocław / dolnośląskie, Czysta Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Wynajmę piękne, nowe mieszkanie wykonane z użyciem naturalnych materiałów jak ceramika, drewno, len. [...]

39 3300 PLN
84,62 PLN/m²
30-05-2025 Dodaj do notesu