Mieszkanie na sprzedaż, woj. Polska / dodano: 30.04.2026
małopolskie, bocheński, Bochnia
Cena: 484 000 PLN  (9089,20 PLN/m²)
Powierzchnia mieszkalna
53,25 m²
Liczba pokoi
3
Piętro
parter
Liczba pięter
1
Typ domu
inny
Numer oferty
gratka-47143109
Data aktualizacji
2026-05-15 02:11:42
Opis:

OSIEDLE ZIELONY ZAKĄTEK — PROSZÓWKI / BOCHNIA

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkania 3-pokojowe w nowej, kameralnej inwestycji w Proszówkach koło Bochni. Budowa już ruszyła!

DWA WARIANTY DO WYBORU:

* PIĘTRO - 62,29 m² + balkon + strych ok. 58 m² · od 478 000 zł

* PARTER - 53,25 m² + ogródek 96–315 m² · od 484 000 zł

Obydwa warianty: 3 pokoje (salon z aneksem + 2 osobne sypialnie), łazienka z prysznicem, ogrzewanie podłogowe, niezależne wejście.

PARAMETRY MIESZKAŃ:

* 3 pokoje: salon z aneksem kuchennym + 2 osobne sypialnie

* Łazienka z prysznicem

* Duże okna i balkony francuskie

* Ogrzewanie podłogowe + dodatkowy grzejnik w łazience

* Sypialnie z miejscem na szafę wnękową

* Niezależne wejście do każdego mieszkania

* Mieszkania na piętrze: dodatkowy strych ok. 58 m² do adaptacji

* Mieszkania na parterze: prywatny ogródek 96–315 m²

KAMERALNE OSIEDLE:

11 dwukondygnacyjnych budynków, w każdym tylko 4 mieszkania. Osiedle zamknięte, ogrodzone z automatyczną bramą wjazdową. Architektura w spokojnej palecie: jasna elewacja, naturalne drewno, ciemny dach.

STANDARD WYKOŃCZENIA:

* Stan deweloperski (możliwość indywidualnej aranżacji)

* Okna PCV 3-szybowe + elektryczne rolety zewnętrzne

* Drzwi wejściowe stalowe, antywłamaniowe

* Piec gazowy dwufunkcyjny

* Przygotowana instalacja pod klimatyzację

* Światłowód doprowadzony do budynków