Mieszkanie na sprzedaż, woj. śląskie / dodano: wczoraj
Jacka Malczewskiego, śląskie, Ruda Śląska, Kochłowice
Cena: 789 000 PLN  (6921,05 PLN/m²)
Powierzchnia mieszkalna
114 m²
Liczba pokoi
5
Piętro
parter
Liczba pięter
1
Typ domu
inny
Numer oferty
gratka-47394685
Data aktualizacji
2026-05-16 22:54:20
Opis:

Mieszkanie z ogrodem czy dom?

Tutaj dostajesz jedno i drugie

75% domu

Ruda Śląska Kochłowice, ul. Malczewskiego

Układ pomieszczeń:

- parter domu

- powierzchnia całkowita: 188m2

- powierzchnia użytkowa: 114m2

- 4 pokoje:

* salon 41 M2 - z wyjściem na taras nr 1( z tarasu zejście na ogród po

schodkach - 7 stopni).

Nad salonem brak sąsiada, dach płaski, idealny pod fotowoltaikę

* pokój 1: 12 M2 ( szafa w zabudowie)

* pokój 2: 22 M2

* pokój 3: 16 m2 ( z pawlaczem)

- przedpokój: 8,5 m2

- kuchnia z jadalnią: 18 M2 i małym

tarasem ( z tarasu zejście po 7

schodkach na ogród)

- łazienka 1: 8 M2 ( świeżo po remoncie - wysoki standard: ogrzewanie podłogowe, prysznic typu walk - in, WC, bidet, drzwi przesuwne - dostosowana pod osobę niepełnosprawną)

- pralnia wraz z łazienką 2: 15 M2,

poziom 0,

- piwnica

DODATKOWE ATUTY:

* ogrzewanie gazowe- piec De Dietrich

z zasobnikiem CWU

* klimatyzacja Rotenso 5 kW

zamontowana w 2025

OGRÓD:

* ogród tylny: ok 140 M2

* ogród frontowy: ok 40 M2

* Ogródki do własnej aranżacji

MEDIA:

* woda

* gaz

* prąd

* kanalizacja

KOSZTY:

* podatek od nieruchomości ok. 1000zl