Mieszkanie do wynajęcia, woj. mazowieckie / dodano: 08.04.2026
Puławska, mazowieckie, Warszawa, Mokotów
Cena: 4490 PLN  (70,56 PLN/m²)
Powierzchnia mieszkalna
63,63 m²
Czynsz dla adm.
760 PLN
Liczba pokoi
3
Piętro
1
Liczba pięter
4
Rok budowy
2010
Numer oferty
gratka-46505063
Data aktualizacji
2026-04-23 02:11:17
Opis:

Szukasz prestiżowego, a zarazem funkcjonalnego miejsca dla swojego zespołu?

Oferujemy do wynajęcia w pełni wyposażony lokal biurowy w jednej z najlepiej skomunikowanych lokalizacji na Mokotowie – przy ul. Puławskiej 228.

Dlaczego to biuro?

  • Lokalizacja Premium: Zaledwie 1 przystanek tramwajowy od stacji metra. Idealny dojazd dla pracowników i klientów.
  • Bezpieczeństwo i Komfort: Budynek ogrodzony, z całodobową ochroną i windą. Lokal na 1. piętrze.
  • Pełna Infrastruktura: W budynku znajduje się siedziba międzynarodowej szkoły Multischool International, gabinety stomatologiczne i inne usługi oraz restauracja, a w odległości 5 minut spacerem sklep Biedronka i inne punkty gastronomiczne.
  • Miejsca parkingowe wokół budynku są bezpłatne
  • Gotowe do Wejścia: Lokal od 15 lat funkcjonuje jako przestrzeń biurowa – jest sprawdzony, funkcjonalny i w pełni umeblowany.

Układ Pomieszczeń:

  • 3 Niezależne Pokoje: Możliwość adaptacji na gabinety, salę konferencyjną lub open space dla zespołu do 5 osób.
  • Wyposażenie: 5 biurek z ergonomicznymi krzesłami, stół konferencyjny z kompletem 8 krzeseł.
  • Aneks Kuchenny: Wyposażony w lodówkę, zmywarkę, mikrofalówkę oraz czajnik.
  • Łazienka: Nowoczesna, z prysznicem i WC.
  • Komunikacja: Długi korytarz z systemem szaf w zabudowie – idealny na archiwum dokumentów lub odzież.