Mieszkanie do wynajęcia, woj. mazowieckie / dodano: wczoraj
Grójecka, mazowieckie, Warszawa, Ochota
Cena: 4500 PLN  (81,82 PLN/m²)
Powierzchnia mieszkalna
55 m²
Czynsz dla adm.
1000 PLN
Liczba pokoi
2
Piętro
5
Liczba pięter
7
Typ domu
inny
Meble
Tak
Winda
Tak
Balkon
Tak
Internet
Tak
Prąd
Tak
Woda
Tak
Recepcja
Tak
Numer oferty
gratka-46308097
Data aktualizacji
2026-03-15 23:00:53
Opis:

Wynajmę 2. pokojowy 55 m2 apartament na Szczęśliwcach, ul. Grójecka 214. Mieszkanie obok stacji PKP Rakowiec – SKM / tramwaj. Klimatyzacja. Mieszkanie jest świeżo po remoncie i nikt jeszcze w nim nie mieszkał - malowane ściany, nowe meble, nowy materac etc.

Okna na zachód z widokiem na Górkę Szczęśliwicką – cisza pomimo lokalizacji obok głównej ulicy. Duże okna i mocno doświetlone mieszkanie. Duża szafa w korytarzu.

Podłoga w mieszkaniu w drewnie egzotycznym (merbau). Duży balkon z meblami tarasowymi. W okolicy wszelkie możliwe obiekty użyteczności publicznej z pięknym Parkiem Szczęśliwickim na czele. W bezpośrednim sąsiedztwie Biedronka, Zdrofit oraz liczne usługi. Świetny dojazd do centrum / lotnisko / dworzec zachodni.

CENA: 4500 PLN/ms., plus 1000 PLN czynsz do administracji i prąd. Internet i TV w cenie. Kaucja 6000.

Możliwość dodatkowo wynajmu miejsca postojowego w garażu podziemnym blisko klatki wejściowej do apartamentu. Koszt: 400 PLN/ms.

Mieszkanie dostępne od 16 marca.

Sławomir
Zadzwoń do oferenta
Zadzwoń do oferenta: +48 508 012 224
Ogłoszeniodawca nie zgadza się na kontakt agencji nieruchomości.
Powiedz, że znalazłaś/eś ofertę na Bezposrednie.com. Dziękujemy.
Wyślij wiadomość do oferenta
Wyślij wiadomość do oferenta

Zgadzam się też na otrzymanie:

reklama