Mieszkanie do wynajęcia, woj. mazowieckie / dodano: 20.05.2026
Górczewska, mazowieckie, Warszawa, Wola
Cena: 2700 PLN  (69,77 PLN/m²)
Powierzchnia mieszkalna
38,7 m²
Liczba pokoi
2
Piętro
3
Liczba pięter
3
Typ domu
inny
Numer oferty
gratka-47447935
Data aktualizacji
2026-05-20 13:47:00
Opis:

Mieszkanie dwupokojowe na trzecim piętrze (bez windy), jasna kuchnia, łazienka z wanną w budynku usytułowanym przy wejściu do stacji metra "Księcia Janusza"

Przy stacji metra i w najbliższej okolicy przystanki autobusowe.

Z okna salonu od strony południowej widok na ul. Górczewską ze sklepami, apteką, pocztą i restauracjami. Kuchnia i sypialnia z oknami od strony północnej z widokiem na zielone podwórko ze starym dębem.

W okolicy centrum handlowe Wola Park, tereny zielone Park Moczydło z basenami letnimi Park Wodny Moczydło.

Mieszkanie jest w pełni wyposażone (kuchnia gazowa, piekarnik elektryczny, lodówka z zamrażarką, pralka) i umeblowane.

Czynsz najmu: 2.700,00 zł.

Opłaty administracyjne: 900,00 zł.

Gaz i energia elektryczna: według zużycia

Kaucja: 2.700,00

Tadeusz
Zadzwoń do oferenta
Zadzwoń do oferenta: +48 606 284 351
Ogłoszeniodawca nie zgadza się na kontakt agencji nieruchomości.
Powiedz, że znalazłaś/eś ofertę na Bezposrednie.com. Dziękujemy.
Wyślij wiadomość do oferenta
Wyślij wiadomość do oferenta

Zgadzam się też na otrzymanie:

reklama