wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Nieruchomości

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie pomorskie
Gdynia Na sprzedaż 710 000 PLN 46 m2
Gdynia / pomorskie / Polska, 3 Maja Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Bardzo funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie w bloku z windą na III piętrze. Centrum Gdyni - 5 minut [...]

46 710 000 PLN
15 434,78 PLN/m²
30-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
Gdynia
Śródmieście Do wynajęcia 2700 PLN 46 m2
Śródmieście / Gdynia / pomorskie, 3 Maja Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Na 46m2 składają się dwa pokoje (salon - 20m2, sypialnia - 10m2), łazienka z prysznicem i toaletą [...]

46 2700 PLN
58,70 PLN/m²
19-04-2026 Dodaj do notesu
Dom śląskie
Mysłowice
Wesoła Na sprzedaż 1 199 000 PLN 113,97 m2
Wesoła / Mysłowice / śląskie, 3 Maja Dom na sprzedaż

witam Na sprzedaż nowoczesny szeregowiec oddany do użytkowania w 2024 roku, zlokalizowany w jednej z [...]

113,97 1 199 000 PLN
10 520,31 PLN/m²
09-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków Do wynajęcia 2490 PLN 36 m2
Kraków / małopolskie / Polska, Aleja 3 Maja Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

| English below | DOSTĘPNE OD ZARAZ Wynajem bezpośredni, bez prowizji, dostępne od zaraz. Oferujemy [...]

36 2490 PLN
69,17 PLN/m²
23-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
olkuski
Olkusz
Olkusz Na sprzedaż 360 000 PLN 56,7 m2
Olkusz / olkuski / małopolskie / Polska, Plac Konstytucji 3 Maja Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Opis Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 56,7m² – Olkusz, os. Słowiki Na sprzedaż przestronne i [...]

56,7 360 000 PLN
6349,21 PLN/m²
25-02-2026 Dodaj do notesu
Lokal kujawsko-pomorskie
Toruń
Na Skarpie Na sprzedaż 1 220 000 PLN 450 m2
Na Skarpie / Toruń / kujawsko-pomorskie, Konstytucji 3 Maja Lokal na sprzedaż

Sprzedam pawilon dwukondygnacyjny handlowo-usługowy z piwnicą użytkową. Łączna powierzchnia 450 m [...]

450 1 220 000 PLN
2711,11 PLN/m²
25-01-2026 Dodaj do notesu
Reklamy