wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Nieruchomości

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Mokotów Na sprzedaż 2 150 000 PLN 95 m2
Mokotów / Warszawa / mazowieckie, Aleja Generała Władysława Sikorskiego Mieszkanie na sprzedaż | 4 pokoje

Sprzedam bezpośrednio Na sprzedaż 95 metrowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie, przy al. [...]

95 2 150 000 PLN
22 631,58 PLN/m²
07-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Sosnowiec
Zagórze Na sprzedaż 390 000 PLN 67,38 m2
Zagórze / Sosnowiec / śląskie, Generała Władysława Sikorskiego Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Szukasz mieszkania, które jest jasne, przestronne i położone w miejscu, gdzie wszystko masz pod [...]

67,38 390 000 PLN
5788,07 PLN/m²
05-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie lubuskie
Gorzów Wielkopolski Na sprzedaż 295 000 PLN 49,4 m2
Gorzów Wielkopolski / lubuskie / Polska, Generała Władysława Sikorskiego Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Mieszkanie własnościowe o powierzchni 49,4 m², położone na 3 piętrze w zadbanym, trzypiętrowym bloku [...]

49,4 295 000 PLN
5971,66 PLN/m²
19-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Mokotów Do wynajęcia 6000 PLN 77,5 m2
Mokotów / Warszawa / mazowieckie, Aleja Generała Władysława Sikorskiego Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Na wynajem przytulne, przestronne, bardzo jasne i widne mieszkanie przy al. Sikorskiego. Mieszkanie [...]

77,5 6000 PLN
77,42 PLN/m²
07-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Katowice
Os. Paderewskiego - Muchowiec
Os. Paderewskiego Na sprzedaż 549 998 PLN 37,45 m2
Os. Paderewskiego / Os Paderewskiego - Muchowiec / Katowice / śląskie, Generała Władysława Sikorskiego Mieszkanie na sprzedaż | 1 pokój

SPRZEDAŻ BEZ POŚREDNIKÓW Na sprzedaż jasna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 37,45m² położona w [...]

37,45 549 998 PLN
14 686,19 PLN/m²
02-04-2026 Dodaj do notesu
Biuro mazowieckie
warszawski zachodni
Izabelin
Mościska Do wynajęcia 4900 PLN 94 m2
Mościska / Izabelin / warszawski zachodni / mazowieckie / Polska, Generała Władysława Sikorskiego Biuro do wynajęcia

Nowoczesne biuro 94 m² – gotowe do pracy | Mościska / Stare Babice (05-080) ul. Gen.Sikorskiego 129 [...]

94 4900 PLN
52,13 PLN/m²
09-12-2025 Dodaj do notesu
Działka dolnośląskie
średzki
Środa Śląska
Środa Śląska Na sprzedaż 62 500 000 PLN 242 000 m2
Środa Śląska / średzki / dolnośląskie / Polska, Generała Władysława Sikorskiego Działka na sprzedaż

Atrakcyjne działki inwestycyjne pod zabudowę wielorodzinną – 24,2 ha – pod Wrocławiem, MPZP, [...]

242 000 62 500 000 PLN
258,26 PLN/m²
26-11-2025 Dodaj do notesu
Reklamy