wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Nieruchomości

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie warmińsko-mazurskie
Olsztyn
Wojska Polskiego Na sprzedaż 539 000 PLN 50 m2
Wojska Polskiego / Olsztyn / warmińsko-mazurskie, Aleja Wojska Polskiego Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Na sprzedaż oferujemy nowoczesne, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 49,4 m², położone na [...]

50 539 000 PLN
10 780 PLN/m²
6 dni temu Dodaj do notesu
Dom dolnośląskie
kłodzki
Kłodzko Na sprzedaż 933 500 PLN 373,4 m2
Kłodzko / kłodzki / dolnośląskie / Polska, Wojska Polskiego Dom na sprzedaż

Na sprzedaż 1 piętro, 2 piętro oraz poddasze w kamienicy mieszkalno-usługowej przy ulicy Wojska [...]

373,4 933 500 PLN
2500 PLN/m²
05-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
człuchowski
Człuchów Na sprzedaż 133 920 PLN 70 m2
Człuchów / człuchowski / pomorskie / Polska, al. Wojska Polskiego Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Syndyk ogłasza przetarg nr 5 na sprzedaż z wolnej ręki w drodze pisemnego przetargu - prawa [...]

70 133 920 PLN
1913,14 PLN/m²
04-05-2026 Dodaj do notesu
Biuro śląskie
Jaworzno
Osiedle Stałe Do wynajęcia 2400 PLN 60 m2
Osiedle Stałe / Jaworzno / śląskie, Wojska Polskiego Biuro do wynajęcia

Do wynajęcia dwa ostatnie świeżo odmalowane lokale użytkowe 60m2 i 20m2 w biurowcu PW AJP na Osiedlu [...]

60 2400 PLN
40 PLN/m²
04-05-2026 Dodaj do notesu
Lokal opolskie
kędzierzyńsko-kozielski
Kędzierzyn-Koźle Do wynajęcia 2249 PLN 30 m2
Kędzierzyn-Koźle / kędzierzyńsko-kozielski / opolskie / Polska, Wojska Polskiego Lokal do wynajęcia

Stoisko w Pawilonie Handlowym ORION do wynajęcia. Najlepsza lokalizacja w Kędzierzynie-Koźlu: na [...]

30 2249 PLN
74,97 PLN/m²
01-05-2026 Dodaj do notesu
Lokal śląskie
Jaworzno Do wynajęcia 25 PLN 160 m2
Jaworzno / śląskie / Polska, Wojska Polskiego Lokal do wynajęcia

Do wynajęcia powierzchnia użytkowa/handlowa/magazynowa 160m2. Idealna pod magazyn/produkcję, [...]

160 25 PLN
0,16 PLN/m²
30-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Gliwice
Wojska Polskiego Do wynajęcia 2000 PLN 52,5 m2
Wojska Polskiego / Gliwice / śląskie, Kozielska Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Wynajem okazjonalny.Oferuję do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 52,5 m² na parterze w bloku. [...]

52,5 2000 PLN
38,10 PLN/m²
24-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie opolskie
prudnicki
Prudnik
Prudnik Na sprzedaż 199 000 PLN 48,5 m2
Prudnik / prudnicki / opolskie / Polska, Wojska Polskiego Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Na sprzedaż słoneczne, ustawne i ciepłe mieszkanie przy ul. Wojska Polskiego. Lokal o powierzchni [...]

48,5 199 000 PLN
4103,09 PLN/m²
29-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź Na sprzedaż 389 000 PLN 44 m2
Łódź / łódzkie / Polska, Konspiracyjnego Wojska Polskiego Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Sprzedam wyjątkowo przestronne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 44 m2, położone w Łodzi, na [...]

44 389 000 PLN
8840,91 PLN/m²
29-03-2026 Dodaj do notesu
Dom pomorskie
wejherowski
Szemud
Koleczkowo Na sprzedaż 4 990 000 PLN 297 m2
Koleczkowo / Szemud / wejherowski / pomorskie / Polska, Wojska Polskiego Dom na sprzedaż

Rezydencja inwestycyjna w KoleczkowieDuża działka z potencjałem podziału oraz dalszej zabudowy7 942 [...]

297 4 990 000 PLN
16 801,35 PLN/m²
22-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie świętokrzyskie
Kielce Do wynajęcia 1800 PLN 32 m2
Kielce / świętokrzyskie / Polska, Wojska Polskiego Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Witam, mam na wynajęcia przytulne, w pelni umeblowane i wyposażone w niezbedny sprzęt, mieszkanie 2 [...]

32 1800 PLN
56,25 PLN/m²
10-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie kujawsko-pomorskie
Włocławek
Śródmieście Na sprzedaż 500 000 PLN 65,88 m2
Śródmieście / Włocławek / kujawsko-pomorskie, Wojska Polskiego Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Sprzedam mieszkanie w centrum Włocławka o pow. 65,88m2 (3 pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój) I [...]

65,88 500 000 PLN
7589,56 PLN/m²
10-02-2026 Dodaj do notesu
Lokal wielkopolskie
turecki
Turek Do wynajęcia 1560 PLN 52 m2
Turek / turecki / wielkopolskie / Polska, pl. Wojska Polskiego Lokal do wynajęcia

Do wynajęcia lokal o pow. 52 m² na I piętrze centrum handlowego Galeria Staromiejska w Turku, plac [...]

52 1560 PLN
30 PLN/m²
03-12-2025 Dodaj do notesu
Lokal wielkopolskie
turecki
Turek Do wynajęcia 3700 PLN 74 m2

Do wynajęcia lokal o powierzchni 74 m², na parterze domu handlowego Galeria Staromiejska w Turku , [...]

74 3700 PLN
50 PLN/m²
03-12-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Bytom
Rozbark Do wynajęcia 1550 PLN 48 m2
Rozbark / Bytom / śląskie, Plac Wojska Polskiego Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Dzień dobry, wynajmę dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48m2 znajdujące się na pierwszym piętrze w [...]

48 1550 PLN
32,29 PLN/m²
11-11-2025 Dodaj do notesu
Reklamy