wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie
Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Lokal podkarpackie
rzeszowski
Boguchwała
Kielanówka Do wynajęcia 7500 PLN 101 m2
Kielanówka / Boguchwała / rzeszowski / podkarpackie / Polska Lokal do wynajęcia

Do wynajęcia w pełni wyposażony lokal usługowy o powierzchni ok 101 m², przygotowany i funkcjonujący [...]

101 7500 PLN
74,26 PLN/m²
07-05-2026 Dodaj do notesu
Działka podkarpackie
rzeszowski
Boguchwała
Wola Zgłobieńska Na sprzedaż 110 000 PLN 900 m2
Wola Zgłobieńska / Boguchwała / rzeszowski / podkarpackie / Polska Działka na sprzedaż

Oferuję prywatnie sprzedaż atrakcyjnej działki budowlanej o powierzchni ok. 9 ar, położonej w [...]

900 110 000 PLN
122,22 PLN/m²
14-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie podkarpackie
Rzeszów
Boguchwała
Kielanówka Na sprzedaż 1 120 000 PLN 86,85 m2
Rzeszów / podkarpackie / Polska Mieszkanie na sprzedaż | 4 pokoje

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie dwupoziomowe o pow. 86,85 m² + piwnica, położone 300 m od granicy [...]

86,85 1 120 000 PLN
12 895,80 PLN/m²
03-04-2026 Dodaj do notesu