wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie
Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Dom mazowieckie
grodziski
Grodzisk Mazowiecki
Książenice Na sprzedaż 1 297 000 PLN 179 m2
Książenice / Grodzisk Mazowiecki / grodziski / mazowieckie / Polska Dom na sprzedaż

Bardzo ładna działka budowlana w miejscowości Książenice Siestrzeń (na osiedlu), powiat grodziski. [...]

179 1 297 000 PLN
7245,81 PLN/m²
06-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
grodziski
Grodzisk Mazowiecki
Chrzanów Mały Na sprzedaż 425 000 PLN 29 m2
Chrzanów Mały / Grodzisk Mazowiecki / grodziski / mazowieckie / Polska, Herbatnikowa Mieszkanie na sprzedaż | 1 pokój

Sprzedam bezpośrednio umeblowane mieszkanie 29 metrów w Chrzanowie Małym, obok Grodziska [...]

29 425 000 PLN
14 655,17 PLN/m²
05-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
grodziski
Grodzisk Mazowiecki
Grodzisk Mazowiecki Na sprzedaż 645 000 PLN 45 m2
Grodzisk Mazowiecki / grodziski / mazowieckie / Polska, Henryka Sienkiewicza Mieszkanie na sprzedaż | 1 pokój

Ogłoszenie osoby prywatnej, Mieszkanie z 2022 r., 1 piętro z windą, 45 m2 + balkon 9m2 + garaż [...]

45 645 000 PLN
14 333,33 PLN/m²
03-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
grodziski
Grodzisk Mazowiecki
Grodzisk Mazowiecki Do wynajęcia 2400 PLN 35,1 m2
Grodzisk Mazowiecki / grodziski / mazowieckie / Polska, Tadeusza Bairda Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Oferuję do wynajęcia bardzo ładne mieszkanie o powierzchni 35 m2 w Grodzisku Mazowieckim. W skład [...]

35,1 2400 PLN
68,38 PLN/m²
01-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
grodziski
Grodzisk Mazowiecki
Grodzisk Mazowiecki Na sprzedaż 870 000 PLN 74,37 m2
Grodzisk Mazowiecki / grodziski / mazowieckie / Polska, Żydowska Mieszkanie na sprzedaż | 4 pokoje

Najważniejsze informacje: Świetna lokalizacja i komunikacja – wszędzie blisko i wygodnieBardzo [...]

74,37 870 000 PLN
11 698,27 PLN/m²
24-04-2026 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
grodziski
Grodzisk Mazowiecki
Grodzisk Mazowiecki Na sprzedaż 1 290 000 PLN 169 m2
Grodzisk Mazowiecki / grodziski / mazowieckie / Polska Dom na sprzedaż

Nowoczesny Dom Premium| Przestronne Wnętrza | Duże Przeszklenia | 5 Pokoi | 3 Łazienki | 3 Garderoby [...]

169 1 290 000 PLN
7633,14 PLN/m²
22-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
grodziski
Grodzisk Mazowiecki
Grodzisk Mazowiecki Na sprzedaż 725 000 PLN 52,5 m2
Grodzisk Mazowiecki / grodziski / mazowieckie / Polska, Obrońców Getta Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Oferuję na sprzedaż prywatne gotowe do wprowadzenia się od zaraz mieszkanie o powierzchni 52,5 m² (2 [...]

52,5 725 000 PLN
13 809,52 PLN/m²
19-04-2026 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
grodziski
Grodzisk Mazowiecki
Książenice Na sprzedaż 1 550 000 PLN 303 m2
Książenice / Grodzisk Mazowiecki / grodziski / mazowieckie / Polska, Aleja Eustachego Marylskiego Dom na sprzedaż

Bez prowizji dla Kupujących! Do sprzedaży wyjątkowa nieruchomość znajdująca się w Książenicach w [...]

303 1 550 000 PLN
5115,51 PLN/m²
23-03-2026 Dodaj do notesu
Działka mazowieckie
grodziski
Grodzisk Mazowiecki
Odrano-Wola Na sprzedaż 720 000 PLN 1518 m2
Odrano-Wola / Grodzisk Mazowiecki / grodziski / mazowieckie / Polska, Barwna Działka na sprzedaż

Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 1518 m2 w miejscowości Odrano-Wola. Działka przy granicy [...]

1518 720 000 PLN
474,31 PLN/m²
04-01-2026 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
grodziski
Grodzisk Mazowiecki
Czarny Las Na sprzedaż 3 600 000 PLN 530 m2
Czarny Las / Grodzisk Mazowiecki / grodziski / mazowieckie Dom na sprzedaż

Ogłoszenie właściciela nieruchomości. Cena 3600000 PLN Dom całkowicie wyposażony POŁOŻENIE: [...]

530 3 600 000 PLN
6792,45 PLN/m²
02-03-2025 Dodaj do notesu