wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie
Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Obiekt warmińsko-mazurskie
iławski
Iława
Siemiany Na sprzedaż 2 350 000 PLN 1008 m2
Siemiany / Iława / iławski / warmińsko-mazurskie / Polska Obiekt na sprzedaż

Na sprzedaż – doskonale prosperujący ośrodek wypoczynkowy w SiemianachNa sprzedaż w pełni [...]

1008 2 350 000 PLN
2331,35 PLN/m²
27-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie warmińsko-mazurskie
iławski
Iława Na sprzedaż 889 000 PLN 95,3 m2
Iława / iławski / warmińsko-mazurskie / Polska, Kardynała Stefana Wyszyńskiego Mieszkanie na sprzedaż | 4 pokoje

Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 95,3 m², położone w odrestaurowanym [...]

95,3 889 000 PLN
9328,44 PLN/m²
24-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie warmińsko-mazurskie
iławski
Iława Na sprzedaż 285 000 PLN 47,13 m2
Iława / iławski / warmińsko-mazurskie / Polska, Gabriela Narutowicza Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z balkonem przy ul. Narutowicza w Iławie w budynku z lat 90 tych, [...]

47,13 285 000 PLN
6047,10 PLN/m²
13-08-2025 Dodaj do notesu
Działka warmińsko-mazurskie
iławski
Iława
Wola Kamieńska Na sprzedaż 160 000 PLN 1478 m2
Wola Kamieńska / Iława / iławski / warmińsko-mazurskie / Polska Działka na sprzedaż

Przedmiotem sprzedaży jest działka w miejscowości Wola Kamieńska, która jest oddalona od Iławy 7 [...]

1478 160 000 PLN
108,25 PLN/m²
12-01-2025 Dodaj do notesu
Dom warmińsko-mazurskie
iławski
Iława
Iława Na sprzedaż 2 300 000 PLN 168 m2
Iława / iławski / warmińsko-mazurskie / Polska Dom na sprzedaż

Na sprzedaż oferuje dom z dużym ogrodem. Dom położony jest na obrzeżach Iławy w spokojnej i [...]

168 2 300 000 PLN
13 690,48 PLN/m²
26-07-2024 Dodaj do notesu