wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Nieruchomości

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Obiekt dolnośląskie
karkonoski
Szklarska Poręba Na sprzedaż 3 280 000 PLN 1100,19 m2
Szklarska Poręba / karkonoski / dolnośląskie / Polska, Jana Kilińskiego Obiekt na sprzedaż

Dom Wypoczynkowy Bełchatów zlokalizowany jest w centrum Szklarskiej Poręby i jednocześnie niedaleko [...]

1100,19 3 280 000 PLN
2981,30 PLN/m²
06-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie dolnośląskie
karkonoski
Karpacz Do wynajęcia 2300 PLN 60 m2
Karpacz / karkonoski / dolnośląskie / Polska Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Przytulne 3 pokoje z widokiem na Śnieżkę , funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 60 m², położone na [...]

60 2300 PLN
38,33 PLN/m²
28-04-2026 Dodaj do notesu
Pensjonat dolnośląskie
karkonoski
Karpacz Na sprzedaż 6 900 000 PLN 600 m2
Karpacz / karkonoski / dolnośląskie / Polska, Skalna Pensjonat na sprzedaż

Nowoczesna Willa Skała działający biznes często wybierany przez Gości dzięki nowoczesnej [...]

600 6 900 000 PLN
11 500 PLN/m²
22-04-2026 Dodaj do notesu
Działka dolnośląskie
karkonoski
Karpacz
Ścięgny Na sprzedaż 528 000 PLN 1764 m2
Karpacz / karkonoski / dolnośląskie / Polska Działka na sprzedaż

Marzysz o domu w górach, gdzie poranna kawa smakuje najlepiej z widokiem na najwyższy szczyt [...]

1764 528 000 PLN
299,32 PLN/m²
09-04-2026 Dodaj do notesu
Dom dolnośląskie
karkonoski
Jeżów Sudecki
Jeżów Sudecki Na sprzedaż 1 399 000 PLN 160 m2
Jeżów Sudecki / karkonoski / dolnośląskie / Polska Dom na sprzedaż

Biuro nieruchomości Pod Śnieżką oferuje nowoczesny, komfortowy dom w zielonej części Jeżowa [...]

160 1 399 000 PLN
8743,75 PLN/m²
25-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie dolnośląskie
karkonoski
Szklarska Poręba Na sprzedaż 579 000 PLN 65 m2
Szklarska Poręba / karkonoski / dolnośląskie / Polska, Jeleniogórska Mieszkanie na sprzedaż | 4 pokoje

Witam, do sprzedania jest wyjątkowe dwupiętrowe mieszkanie w bloku w centrum Szklarskiej Poręby . Z [...]

65 579 000 PLN
8907,69 PLN/m²
10-01-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie dolnośląskie
karkonoski
Szklarska Poręba Na sprzedaż 419 000 PLN 59,9 m2
Szklarska Poręba / karkonoski / dolnośląskie / Polska, Jeleniogórska Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Witam, do sprzedania mam mieszkanie w centrum Szklarskiej Poręby . W przeciwieństwie do innych [...]

59,9 419 000 PLN
6994,99 PLN/m²
01-01-2026 Dodaj do notesu
Działka dolnośląskie
karkonoski
Kowary
Kowary Na sprzedaż 4000 PLN 18 m2
Kowary / karkonoski / dolnośląskie Działka na sprzedaż

Syndyk masy upadłości w postępowaniu upadłościowym Pawła S. – osoby fizycznej nieprowadzącej [...]

18 4000 PLN
222,22 PLN/m²
09-04-2025 Dodaj do notesu
Działka dolnośląskie
karkonoski
Stara Kamienica
Barcinek Na sprzedaż 1 299 000 PLN 5026 m2
Barcinek / Stara Kamienica / karkonoski / dolnośląskie / Polska Działka na sprzedaż

**MN 5026 m.kw.**KARKONOSKI**PARK**RZEKA**LAS**JEZ IORO** Działka budowlana MN, położeniem blisko [...]

5026 1 299 000 PLN
258,46 PLN/m²
24-03-2025 Dodaj do notesu
Lokal dolnośląskie
karkonoski
Karpacz
Karpacz Na sprzedaż 7 900 000 PLN 2100 m2
Karpacz / karkonoski / dolnośląskie / Polska Lokal na sprzedaż

Sprzedam dobrze prosperujący Hotel*** w Karpaczu. Wchodzi w grę również zamiana na nieruchomość [...]

2100 7 900 000 PLN
3761,90 PLN/m²
26-02-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie dolnośląskie
karkonoski
Szklarska Poręba
Szklarska Poręba Na sprzedaż 350 000 PLN 54,6 m2
Szklarska Poręba / karkonoski / dolnośląskie Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Lokal mieszkalny o powierzchni 54,60m2 położony w bardzo dobrej lokalizacji - bezpośrednio przy [...]

54,6 350 000 PLN
6410,26 PLN/m²
03-11-2022 Dodaj do notesu

Nieruchomości - zobacz oferty przy ulicach:

Reklamy