wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie
Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Działka wielkopolskie
ostrzeszowski
Kobyla Góra
Mąkoszyce Na sprzedaż 215 400 PLN 1436 m2
Mąkoszyce / Kobyla Góra / ostrzeszowski / wielkopolskie / Polska Działka na sprzedaż

Atrakcyjna działka w spokojnej i bezpiecznej okolicy Kobylej Góry. Bezpośredni dostęp do leśnych [...]

1436 215 400 PLN
150 PLN/m²
tydzień temu Dodaj do notesu
Dom wielkopolskie
ostrzeszowski
Kobyla Góra
Kobyla Góra Na sprzedaż 1 300 000 PLN 400 m2
Kobyla Góra / ostrzeszowski / wielkopolskie / Polska, Garncarska Dom na sprzedaż

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w malowniczej turystycznej miejscowości nad zalewem ,w [...]

400 1 300 000 PLN
3250 PLN/m²
18-10-2025 Dodaj do notesu

Nieruchomości - zobacz oferty przy ulicach: