wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Nieruchomości

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Działka kujawsko-pomorskie
radziejowski
Radziejów
Czołowo Na sprzedaż 135 000 PLN 1622 m2
Czołowo / Radziejów / radziejowski / kujawsko-pomorskie / Polska Działka na sprzedaż

Bezpośrednio sprzedam dwie działki o powierzchni 1622m2 (nr 30/21) oraz 1734m2 (nr 30/22) wraz z [...]

1622 135 000 PLN
83,23 PLN/m²
10 godzin temu Dodaj do notesu
Dom kujawsko-pomorskie
aleksandrowski
Aleksandrów Kujawski
Ośno Drugie Na sprzedaż 630 000 PLN 130 m2
Aleksandrów Kujawski / aleksandrowski / kujawsko-pomorskie / Polska, Długa Dom na sprzedaż

Sprzedam dwa domy połączone w kształcie litery L w Aleksandrowie Kujawskim o łącznej powierzchni 130 [...]

130 630 000 PLN
4846,15 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Mieszkanie kujawsko-pomorskie
aleksandrowski
Ciechocinek Na sprzedaż 300 000 PLN 70 m2
Ciechocinek / aleksandrowski / kujawsko-pomorskie / Polska Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Polecam przytulne mieszkanie w okolicy Ciechocinka- Aleksandrów Kujawski 5km obok, pod Toruniem-15 [...]

70 300 000 PLN
4285,71 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Mieszkanie kujawsko-pomorskie
inowrocławski
Kruszwica
Kruszwica Na sprzedaż 125 000 PLN 29,7 m2
Kruszwica / inowrocławski / kujawsko-pomorskie / Polska Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Sprzedam dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 29,7 m² zarządzane przez wspólnotę. Lokal posiada [...]

29,7 125 000 PLN
4208,75 PLN/m²
2 dni temu Dodaj do notesu
Przemysłowy kujawsko-pomorskie
brodnicki
Brodnica Na sprzedaż 1 500 000 PLN 1010 m2
Brodnica / brodnicki / kujawsko-pomorskie / Polska, Wiejska Przemysłowy na sprzedaż

Na sprzedaż Wielofunkcyjny kompleks produkcyjno-magazynowy z reprezentacyjną częścią biurową i [...]

1010 1 500 000 PLN
1485,15 PLN/m²
4 dni temu Dodaj do notesu
Hotel kujawsko-pomorskie
włocławski
Chodecz
Narty Na sprzedaż 2 600 000 PLN 1643 m2
Narty / Chodecz / włocławski / kujawsko-pomorskie / Polska Hotel na sprzedaż

Na sprzedaż kompleks gastronomiczno-hotelowy o ugruntowanej pozycji na rynku, prowadzony przez [...]

1643 2 600 000 PLN
1582,47 PLN/m²
4 dni temu Dodaj do notesu
Dom kujawsko-pomorskie
Bydgoszcz
Fordon
Nowy Fordon Na sprzedaż 1 223 215 PLN 121,8 m2
Nowy Fordon / Fordon / Bydgoszcz / kujawsko-pomorskie, Pod Skarpą Dom na sprzedaż

Na sprzedaż nowoczesny segment skrajny o powierzchni całkowitej 122 m² oraz powierzchni użytkowej [...]

121,8 1 223 215 PLN
10 042,82 PLN/m²
4 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie kujawsko-pomorskie
Toruń
Chełmińskie Przedmieście Na sprzedaż 539 000 PLN 46,34 m2
Chełmińskie Przedmieście / Toruń / kujawsko-pomorskie, Szosa Chełmińska Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Mieszkania z takim doświetleniem, widokiem na zieleń oraz prywatnym parkingiem dla mieszkańców [...]

46,34 539 000 PLN
11 631,42 PLN/m²
5 dni temu Dodaj do notesu
Działka kujawsko-pomorskie
tucholski
Tuchola
Mały Mędromierz Na sprzedaż 120 000 PLN 949 m2
Mały Mędromierz / Tuchola / tucholski / kujawsko-pomorskie / Polska Działka na sprzedaż

Działka posiada warunki zabudowy położona przy drodze asfaltowej z dwóch stron otoczona gminnym [...]

949 120 000 PLN
126,45 PLN/m²
tydzień temu Dodaj do notesu
Mieszkanie kujawsko-pomorskie
Toruń Na sprzedaż 692 000 PLN 53,45 m2
Toruń / kujawsko-pomorskie / Polska, Lubicka Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Sprzedam bezpośrednio (od właściciela). Wyjątkowe mieszkanie w nowym apartamentowcu na Osiedlu [...]

53,45 692 000 PLN
12 946,68 PLN/m²
08-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie kujawsko-pomorskie
aleksandrowski
Ciechocinek Na sprzedaż 430 000 PLN 100 m2
Ciechocinek / aleksandrowski / kujawsko-pomorskie / Polska Mieszkanie na sprzedaż | 4 pokoje

Sprzedam mieszkanie położone na parterze w małym domu z cegły wielorodzinnym, jedno mieszkanie na [...]

100 430 000 PLN
4300 PLN/m²
08-05-2026 Dodaj do notesu
Działka kujawsko-pomorskie
inowrocławski
Inowrocław
Kłopot Na sprzedaż 151 000 PLN 841 m2
Kłopot / Inowrocław / inowrocławski / kujawsko-pomorskie / Polska Działka na sprzedaż

Działka budowlana nr 54/14 z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego o wymiarach [...]

841 151 000 PLN
179,55 PLN/m²
06-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie kujawsko-pomorskie
Bydgoszcz
Fordon
Nowy Fordon Do wynajęcia 2200 PLN 28 m2
Nowy Fordon / Fordon / Bydgoszcz / kujawsko-pomorskie, Przyjaciół Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Nowe mieszkanie w sercu Fordonu - ulica Przyjaciół 2, użytkowane "dorywczo" przez poprzedniego [...]

28 2200 PLN
78,57 PLN/m²
05-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie kujawsko-pomorskie
inowrocławski
Inowrocław
Solanki Na sprzedaż 920 000 PLN 120 m2
Solanki / Inowrocław / inowrocławski / kujawsko-pomorskie, al. Sienkiewicza Mieszkanie na sprzedaż | 4 pokoje

Szukasz przestronnego mieszkania w zielonej, prestiżowej lokalizacji? Ta nieruchomość łączy w sobie [...]

120 920 000 PLN
7666,67 PLN/m²
05-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie kujawsko-pomorskie
Włocławek
Wschód Mieszkaniowy
Os. Kazimierza Wielkiego Do wynajęcia 1800 PLN 50 m2
Os. Kazimierza Wielkiego / Wschód Mieszkaniowy / Włocławek / kujawsko-pomorskie Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Wynajmę od zaraz mieszkanie 50m2 znajdujące się na zamkniętym osiedlu bursztynowym przy ulicy [...]

50 1800 PLN
36 PLN/m²
05-05-2026 Dodaj do notesu
Dom kujawsko-pomorskie
aleksandrowski
Ciechocinek Na sprzedaż 1 299 000 PLN 186 m2
Ciechocinek / aleksandrowski / kujawsko-pomorskie / Polska Dom na sprzedaż

Sprzedam dom o powierzchni całkowitej 186,7m2 /działka 500m2 w Ciechocinku przy [...]

186 1 299 000 PLN
6983,87 PLN/m²
04-05-2026 Dodaj do notesu
Dom kujawsko-pomorskie
aleksandrowski
Ciechocinek Na sprzedaż 2 200 000 PLN 540 m2
Ciechocinek / aleksandrowski / kujawsko-pomorskie / Polska, Zdrojowa Dom na sprzedaż

Obiekt pod inwestycję w centrum Ciechocinka | 4 budynki Przedstawiamy Państwu nieruchomość w samym [...]

540 2 200 000 PLN
4074,07 PLN/m²
03-05-2026 Dodaj do notesu
Działka kujawsko-pomorskie
żniński
Łabiszyn
Władysławowo Na sprzedaż 87 030 PLN 967 m2
Władysławowo / Łabiszyn / żniński / kujawsko-pomorskie / Polska Działka na sprzedaż

Miejscowość Władysławowo, gmina Łabiszyn. Numer działki 15/41 (). Działka na styku powiatów: [...]

967 87 030 PLN
90 PLN/m²
01-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie kujawsko-pomorskie
Grudziądz Na sprzedaż 380 000 PLN 42 m2
Grudziądz / kujawsko-pomorskie / Polska, Wiktora Kulerskiego Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Mieszkanie gotowe do wprowadzenia od zaraz. Totalnie umeblowane. Zamieszkiwane dwa razy do roku na [...]

42 380 000 PLN
9047,62 PLN/m²
30-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie kujawsko-pomorskie
Toruń Do wynajęcia 1800 PLN 48 m2
Toruń / kujawsko-pomorskie / Polska, Zbożowa Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Wynajmę mieszkanie 48 m2 na I pietrze. 2 pokoje, kuchnia łazienka i balkon. Do mieszkania przynależy [...]

48 1800 PLN
37,50 PLN/m²
29-04-2026 Dodaj do notesu
Reklamy